فرد مسلح پس از کشته شدن 10+ نفر در تیراندازی گسترده “تصادفی” – پلیس کانادا – RT World News کشته شد

The Royal Monted Police (RCMP) گفت که بیش از ده نفر در چندین مکان توسط تیرانداز در استان کانادایی نوا اسکوشیا کشته شدند. یکی از افسران نیز جان خود را از دست داده است.

RCMP هشدار داد که ممکن است قربانیان بیشتری وجود داشته باشند زیرا آنها هنوز هم تحقیقات را انجام می دادند.

محکم لی برگرمن ، دستیار کمیسر گفت: هایدی استیونسون ، جانباز 23 ساله RCMP و یک مادر دو فرزند ، در واکنش به واقعه تیرانداز فعال کشته شد. یک افسر دیگر RCMP در بیمارستان با جراحات تهدید آمیز غیرقانونی است.

این فرد مسلح که توسط پلیس به عنوان گابریل وورتمن 51 ساله شناخته شده بود ، اواخر روز شنبه در منطقه روستایی در نزدیکی شهر پورتاپیک با شلیک گلوله به گلوله بست.

کریس چرم ، مأمور عملیات جنایی با RCMP در نوا اسکوشیا گفت ، مأموران به تماس های متعدد 911 پاسخ داده و تلفات زیادی را در داخل و خارج از خانه پیدا کردند. فرد مسلح آنجا نبود. پلیس اعلام کرد که وی در شمال استان استان چندین مورد قتل انجام داده است.

“اگر او را دیدید با شماره 911 تماس بگیرید. RCMP صبح یکشنبه توییت کرد و مظنون را صدا زد “مسلح و خطرناک است.”

او پلیس را با مانیتور طولانی رهبری کرد ، حداقل تا حدی با لباس پلیس لباس پوشید و با اتومبیل شبیه به یک وسیله نقلیه انتظامی مسافرت کرد.

اخبار مرتبط  دادگاه روسیه با پول والان دریایی سابق آمریكا به مدت 16 سال به اتهام جاسوسی زندانی شد - RT World News

این تعقیب و گریز یکی از شلوغ ترین بزرگراه های استان انجام شد و در نزدیکی یک پمپ بنزین در حدود 35 کیلومتری شمال حلیفکس نزدیک ظهر پایان یافت. چرپ بدون اینکه به جزئیات بیشتر بگوید ، گفت که فرد مسلح متوفی است. او تأیید کرد که تبادل آتش وجود داشته است.

“این یکی از بی معنی ترین اعمال خشونت در تاریخ استان ما است” استفان مک نیل نخست وزیر گفت.

Portapique به عنوان یک جامعه روستایی با بسیاری از خانه های فصلی. بنا به گزارش CBC ، تعداد ساکنان آن ، در بین افراد سالخورده زیادی ، بسته به فصول مختلف ، بین 100 تا 250 نفر متغیر است.

طبق گزارش ها ، Wortman دارای کلینیک های دندانپزشکی و سایر خواص موجود در Portapique است.

پلیس گفت که آنها انگیزه این تجاوز را نمی دانند ، اما به نظر می رسد “در طبیعت بسیار تصادفی است.” برخی از قربانیان هیچ ارتباطی با تیرانداز نداشتند.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *