فرد گروگانگیر که خواستار آزادی sur تسلیم فلسطینی ها به پلیس در Le Havre فرانسه بود – RT World News

این فرد مسلح 34 ساله که شش نفر را در داخل یک بانک La Havre در نورماندی فرانسه ربوده و خواستار آزادی برای فلسطینی ها شد ، تسلیم پلیس شد و پس از یک ساعت بی حوصلگی با پلیس در زندان است.

مرد ناشناس هنوز شش نفر عصر پنجشنبه شش نفر را در محل اسلحه در بانک نگه داشت و خواستار این شد “کودکان فلسطینی به ناحق زندانی شده است” در اسرائیل آزاد شد و آن گذرگاه رایگان به فلسطینی های زیر 40 سال به مسجد الاقصی در اورشلیم اعطا می شود.

طبق گفته پلیس ، این مرد سابقه مسائل روانشناختی داشته است. اخبار RTL همچنین گزارش داد که وی سابقه کیفری دارد ، که شامل آدم ربایی است.

پس از پیاده شدن پلیس ویژه RAID از منطقه ، پایتخت تهدید کرد “منفجر کردن همه چیز ،” اما سرانجام هیچ کس مجروح نشد و گروگان ها به آرامی آزاد شدند ، یک به یک ، تا این که مرد قبل از دستگیری فقط با یک اسیر در داخل بانک باقی بماند و اوضاع خنثی شود.

اخبار مرتبط  ایالات متحده و اسرائیل می گویند که آنها با موفقیت آزمایش رهگیری موشکی ANTI-BALLISTIC - RT World News
همچنین در rt.com
مرد مسلح مردم را در لووره فرانسه گروگان می گیرد ، گزارش ها ادعا می کند که وی خواستار “عبور آزاد به مسجد الاقصی برای فلسطینیان است”.اگرچه مسائل روانی و فرار وی با پلیس توسط مقامات مورد تأیید قرار گرفت ، اما بلافاصله مشخص نیست كه آیا كلاهبرداری هنوز ناشناس متعلق به سازمانهای بزرگتری است یا اگر او در واقع با چیزی بیش از اسلحه مسلح شده بود.

اودوارد فیلیپ ، شهردار فعلی لا هاور و نخست وزیر پیشین فرانسه ، پس از پایان بن بست ، تشکرهای خود را از افسران پلیس توییت کرد.

“تبریک و سپاس از خدمات دولت ، پلیس ملی و افسران پلیس RAID که بار دیگر در خدمت رسانی به همشهریان خود یک کار چشمگیر انجام داده ایم.” او توییت کرد.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *