فرستاده WHO موج سوم Covid-19 را در سال آینده در اروپا پیش بینی می کند – اخبار جهانی RT

با توجه به اینکه اروپا در حال حاضر دچار موج دوم عفونت های ویروس کرونا می شود ، نماینده سازمان بهداشت جهانی دیوید نابارو هشدار داده است که این منطقه سال آینده می تواند جهش دیگری در عفونت ها داشته باشد.

روز شنبه در مصاحبه ای با روزنامه سوئیس Solothurner Zeitung ، نابارو گفت كه دولت های اروپا نتوانستند “زیرساخت های لازم” برای کنترل ویروس پس از اولین موج عفونت در بهار امسال.

اکنون موج دوم را داریم. اگر آنها زیرساخت های لازم را ایجاد نکنند ، اوایل سال آینده موج سوم خواهیم داشت.

پس از وقفه ای در تابستان امسال ، عفونت ها بار دیگر در سراسر اروپا در حال افزایش است. فرانسه و آلمان در روز شنبه حدود 33000 مورد جدید را ثبت كردند ، در حالی كه انگلیس تقریباً 20،000 مورد را در همان روز گزارش كرد و اسپانیا بیش از 15،000 مورد را در روز جمعه اعلام كرد. با این حال ، مرگ و میر نسبت به موج اول در اروپا نسبتاً کمتر است.

اخبار مرتبط  نخست وزیر اتیوپی پس از درگیری Tigray تهدید بحران پناهندگان پیروزی را اعلام کرد - اخبار جهانی RT

علیرغم پیش بینی صریح نابارو ، WHO هشدار داده است که به شدت نسبت به همه گیری واکنش نشان ندهد. روز پنجشنبه ، در جلسه توجیهی ، هانس کلوگه ، مدیر اروپایی سازمان ، خواستار آن شد “ماسک زدن منظم و عمومی” و “کنترل دقیق در اجتماعات اجتماعی” اما قفل شدن های ملی را به عنوان “گزینه آخر” خط مشی.
همچنین در rt.com
وزیر دارایی انگلستان هشدار داد ، امسال هیچ کریسمس “عادی” ممکن نیست ، گرچه ممکن است خانواده ها بتوانند دور هم جمع شوندفکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *