فرستاده WHO هشدار می دهد – داشتن ماسک صورت به واقعیت جدیدی برای زندگی با آنها تبدیل خواهد شد – RT World News

یک متخصص koronavirus WHO ، پوشیدن ماسک صورت به یک هنجار جدید “انقلابی” در جهان تبدیل می شود که جهان باید به آن عادت کند ، دقیقاً مانند آنچه که هنگام یادگیری وبا در قرن نوزدهم و HIV در قرن بیستم انجام شد.

مطمئن هستم که نوعی محافظت از صورت ممکن است به یک معیار تبدیل شود. “ دیوید نابارو ، فرستاده ویژه سازمان بهداشت جهانی (WHO) به بی بی سی گفت: این “واقعیت جدید” ادامه خواهد یافت زیرا Covid-19 ، که تاکنون در حدود 116،000 زندگی در سطح جهان جان خود را از دست داده است ، “نمی خواهد از بین برود.”
همچنین در rt.com
“ماسک بپوشید ، اما فکر نکنید که شما ایمن هستید”: متخصص ویروس و متخصص WHO اتحاد جماهیر شوروی ، Covid-2019 را توضیح داد و اسطوره های محبوب را از بین برددانشمندان نمی دانند که آیا بیماران حتی پس از بهبودی از کروناوس قادر به ایجاد ایمنی هستند ، هشدار داد. جهان نیز مایل با واکسن بسیار مورد انتظار فاصله دارد و غیبت آن بدان معنی است که مردم مجبورند با استفاده از آنچه در حال حاضر دارند ، کنار بیایند.

بله ، ما باید ماسک بپوشیم. بله ، باید فاصله جسمی بیشتری داشته باشد.

قطع انتقال ویروس احتمالاً خواهد شد “یک انقلاب” مشابه مواردی که بعد از آن اتفاق افتاد “کشف شد که آب کثیف وبا در سال 1850 وبا ​​داشت ،” یا حدود 25 سال پیش “همه ما درباره اچ آی وی / ایدز و رابطه آن با رابطه جنسی آموخته ایم.”

تقاضا برای ماسک و تنفس پس از شیوع Covid-19 به سرعت افزایش یافت ، اما تجهیزات پزشکی در سرتاسر جهان به سرعت از تجهیزات محافظت کننده بسیار مهم خارج شدند. به طور معمول ، کارکنان بهداشت و درمان باید هر بار که تماس با یک بیمار علامت دار یا تأیید شده Covid-19 دارند ، ماسک صورت ، دستکش و جامه محافظ را قرار دهند – و سپس آنها را دور بیندازند.

اخبار مرتبط  ترکیه با انتقاد از "مداخله گر" بایدن مبنی بر گفتن ایالات متحده باید "مخالفت" با "شکست" اردوغان را در مصاحبه با حضور دوباره جلب کرد

https://www.youtube.com/watch؟v=IgUelMIuTdw

پوشیدن ماسک توسط شهروندان عادی ، به بحث بزرگی در رسانه ها و جامعه علمی تبدیل شده است. برخی معتقدند که ماسک های موجود در تجاری از محافظت کافی برخوردار نیستند و بنابراین در برابر بیماری های مسری تنفسی مانند coronavirus بی فایده هستند. برخی دیگر اصرار دارند که به خصوص در مکانهای پر ازدحام کار کنند.

WHO خود این مسئله را ثابت می کند در حالی که یک ماسک پزشکی است “می تواند شیوع برخی بیماری های ویروسی تنفسی ، از جمله Covid-19” را محدود کند. “ استفاده از آن به تنهایی کافی نیست. این سازمان همچنین معتقد است که ماسک ها می توانند باعث آلودگی خود ، مشکلات تنفسی و حتی آن شوند “احساس غلط امنیت”

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *