فرماندار خشمگین ایتالیا CURFEW را در روز هالووین اعمال می کند و افراد مهمانی را مسئول گسترش Covid-19 می داند – RT World News

فرماندار منطقه جنوب غربی کامپانیا سخنان خود را به سخره نگرفت زیرا که برای لذت بردن از زندگی شبانه به کسانی که از قوانین فاصله اجتماعی اجتماعی سرپیچی می کردند حمله کرد و متعهد شد که جشن های هالووین را که “حماقت آمریکایی” خوانده است متوقف کند.

وینچنزو دو لوکا گفت که قصد دارد “همه را ساعت 22:00 ببند” و از آخرین روز اکتبر منع رفت و آمد منع شده است – ظاهراً برای جلوگیری از آن “غیرمتمدن” ایتالیایی ها از مهمانی های هالووین درست در وسط اپیدمی کوید -19.

و این مقام این واقعیت را پنهان نکرد که فکر نمی کند چیزی در این زمینه باشد. “آخر هفته هالووین احمقانه ای عظیم است ، حماقت بی اندازه آمریکایی است که به کشور ما وارد شده است ،” دی لوکا ، 71 ساله ، در یک آدرس ویدئویی که در یک صفحه رسمی فیس بوک منتشر کرد ، عصبانیت خود را اعلام کرد و خصومت خود را در مورد آنچه که او خوانده اعلام کرد “یک بنای یادبود برای نجات.”
همچنین در rt.com
آلمان هشدار می دهد احزاب ، مقررات منع رفت و آمد و مأموریت سختگیرانه تر اعمال می کند زیرا مرکل هشدار می دهد اقدامات جدید ممکن است کافی نباشداستاندار با روشن شدن انزجار خود از آماده سازی جشن ها از اوایل 10 اکتبر ، قول داد که در 31 اکتبر مقررات منع رفت و آمد مقرر کند و حرکات کمپانی ها را پس از نیمه شب برای چند روز پس از آن نیز محدود کند. وی همچنین گفت که قصد دارد این موارد را هماهنگ کند “کنترل دقیق و تحریم ها “ با وزارت کشور و پلیس

به نظر می رسد که انفجار عصبانیت دی لوکا به دلیل خستگی او از درخواست از همشهریان برای جلوگیری از نقض قاطعانه قوانین فاصله اجتماعی ناشی شده باشد.

اخبار مرتبط  هشدار ESA در گزارش نگران کننده - تهدیدات ناخواسته فضایی منفجره در حال افزایش است - اخبار جهانی RT

“ما برخی افراد غیرمسئول داریم که هنوز ابتدایی ترین چیزها را نمی فهمند ،” وی با اشاره به نیاز به ماسک زدن و پاکسازی دست ها گفت: وی افزود: هرکس چنین قوانینی را نقض کند باید طبق قانون مجرم شناخته شود.

و به نظر می رسد هالووین تنها موقعیتی نبود که خشم فرماندار را برانگیخته باشد. در آخرین بیانیه ویدئویی خود ، د لوکا اعلام کرد که همه مراسم مذهبی ، از جمله عروسی ، مجالس مذهبی ، تأییدها و مراسم خاکسپاری را که شامل موکب ها است ، ممنوع کرده است.
همچنین در rt.com
فرانسه و ایتالیا رکوردهای روزانه موارد جدید ویروس کرونا را با شروع افزایش Covid ثبت می کننداحساسات در کامپانیا ، منطقه ای که شهر ناپل در آن واقع شده است ، مطمئناً بالا گرفته است. دی لوکا روز جمعه اعلام کرد ، بیش از 1200 نفر از ساکنان فقط در یک دوره 24 ساعته در پایان هفته گذشته به ویروس جدید کرونا مبتلا شدند. “تحمل” گذشت

اقدامات شدیدی که استاندار برای جلوگیری از شیوع بیماری انجام داده است ، اغلب با مقاومت مردم روبرو شده است. تصمیم قبلی وی مبنی بر تعطیلی همه مدارس ، کودکستان ها و مهد کودک ها حداقل تا 30 اکتبر باعث اعتراض والدین و رانندگان اتوبوس های مدرسه شد. سرانجام این هیاهو ، دی لوکا را مجبور به بازگشایی مهد کودک ها و مهد کودک ها در روز جمعه کرد.

اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *