فرمانده پلیس اسرائیل متهم به تعرض به جوان در جریان اعتراض فوق ارتدکس به محدودیت های کوید – اخبار جهانی RT

فرمانده یک ایستگاه پلیس اورشلیم متهم به حمله شده است ، پس از فیلم هایی که از او در تظاهرات یهودیان اولترا ارتدکس در اوایل ماه اکتبر توسط یک پسر 12 ساله سیلی زد و او را به شدت تحت فشار قرار داد ، متهم شد.

رئیس ایستگاه پلیس لو هابیرا ، شیمون مارسیانو ، مسئول تأمین امنیت در راهپیمایی 4 اکتبر در اورشلیم بود که تندروهای مذهبی اعتراض خود را علیه محدودیت های ویروس کرونا اعلام کردند.

فیلم های بارگذاری شده در شبکه های اجتماعی پس از تظاهرات که به خشونت کشیده شد و معترضان فوق ارتدوکس را در حال آتش سوزی و پرتاب سنگ به سمت پلیس دیدند ، مارچیانو را دستگیر کردند که یک پسر 12 ساله را گرفت و او را به زمین انداخت و سیلی زد. صدای گریه پسر شنیده شد “من کاری نکردم” در کلیپ

فرمانده سپس متوجه شد که معترض دیگری از او فیلم گرفته است. او به دنبال مرد مسابقه داد و او را به عقب هل داد ، در حالی که تظاهرکننده هنگام سقوط به زمین تقریباً با دیوار به دیوار برخورد کرد.

پس از اعتراض عمومی ، اداره تحقیقات داخلی پلیس وزارت دادگستری (PIID) تحقیق در مورد اقدامات مارسیانو را در جریان اعتراض آغاز کرد و وی را به دو مورد حمله متهم کرد. در کیفرخواست گفته شده که حمله او به پسر جوان بوده است “بدون هیچ دلیل و توجیهی.”

سالهاست که استفاده از زور علیه تظاهرکنندگان فلسطینی توسط نیروهای امنیتی و انتظامی رژیم صهیونیستی یک امر عادی بوده است ، اما اخیراً عناصر معترض مختلفی از یهودیان نیز مورد خشونت قرار گرفته اند. تعدادی از فیلم ها که خشونت پلیس را به تصویر می کشد پس از اعتراضات در اینترنت بارگذاری شده است – خواه توسط ایمانداران اولترا ارتدکس ، مخالفان نخست وزیر بنیامین نتانیاهو ، یا اسرائیلی ها که از بدتر شدن محدودیت های Covid-19 عصبانی هستند.

اخبار مرتبط  LinkedIn در ارائه Stories Instagram به اینستاگرام ، فیس بوک و Snapchat می پیوندد اما بررسی ها متفاوت است - اخبار جهانی RT
همچنین در rt.com
توپ آب و پلیس سوار شده علیه یهودیان فوق ارتدوکس معترض به پرونده اعزام به خدمت در اورشلیم (ویدئو)مارچیانو اولین افسر بلندپایه اسرائیلی نیست که در ماه های اخیر به حمله متهم شده است. در ماه نوامبر ، سرپرست ارشد اورشلیم ، نیسو گوتا ، به دلیل برخورد با دو تظاهرکننده ضد نتانیاهو با اتهاماتی مشابه روبرو شد.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *