فرم کوتاه ، طول عمر کوتاه؟ 92٪ از کاربران Quibi پس از آزمایشی رایگان ، سکوی ویدیوی جدید را رها کردند – RT World News

Quibi ، پلت فرم جریان کوتاه به عنوان اولین چیز مهم در رسانه های آنلاین ، 92 درصد کاربران را که مطابق با داده های تازه منتشر شده برای یک دوره آزمایشی سه ماهه ثبت نام کرده اند ، از دست داد.

این سکوی – که نام خود را از ارائه اولیه فیلمهای “سریع” و “اندازه نیش” گرفته است ، در ماه آوریل سال جاری راه اندازی شد و به عنوان مرحله بعدی پخش ، توسط بسیاری از آنها ارجاع شد.

با این حال ، داده های جمع آوری شده توسط شرکت تحلیلی Sensor Tower ، تخمین می زند که تنها هشت درصد از کاربرانی که در سه روز اول ثبت نام کرده اند ، پس از پایان دوره آزمایشی هفته گذشته ، روی این سکوی گیر افتاده اند. این تعداد از 910،000 مشترک ثبت نام شده در حدود 72،000 مشترک است.

خوشبختانه برای Quibi ، تعداد کاربران زیادی در این سیستم عامل نیست. كویبی می گوید بیش از 5.6 میلیون نفر از ماه آوریل كل برنامه را بارگیری كرده اند ، اما هنوز دقیقاً چند مشترك آن را فاش نکرده است.
همچنین در rt.com
“بارها تغییر کرده اند”: iPlayer BBC و Britbox از Netflix پیروی می کنند تا حذف نمایش “بریتانیا کوچک” را برای حذف جنجال BLACKFACE دنبال کنندپلتفرم جدید ایجاد شده توسط فارغ التحصیلان دیزنی و DreamWorks جفری کاتزنبرگ و به سرپرستی مدیرعامل مگ ویتمن ، سابقا از شرکت Hewlett Packard Enterprise ، سکوی جدید مجموعه ای از پروژه ها را ارائه می دهد که بازیگران A-list را از این لیست دریافت می کنند.

مجموعه نمایش های ستاره ای – همه اینها ده دقیقه طول می کشد – شامل مطالب مربوط به فیلمهای سنگین وزن هالیوود مانند استیون اسپیلبرگ و گیلرمو دل تورو و همچنین Chance the Rapper و Idris Elba است. نمایش ها از درام و واقعیت گرفته تا کمدی و تراژدی ، دقیقاً مانند هر سرویس پخش دیگر ، متفاوت است.

با این حال ، یکی از نقاط فروش فرضی Quibi این واقعیت بود که برای کار در هر دو حالت افقی و عمودی طراحی شده است و به کاربران امکان می دهد تلفن های خود را به هر شکلی که می خواستند نگه دارند.

اخبار مرتبط  Trudeau تایید کرد "حداقل 18 کشته" توسط تیرانداز در نوا اسکوشیا - RT World News

با وجود این ، به نظر می رسد که فراوانی استعداد و رویکرد نوآورانه برای ترغیب کاربران به چسبیدن به اطراف کافی نیست ، و بیشتر آنها تصمیم می گیرند پولهای درآمدی سخت خود را در جای دیگر بگیرند.
همچنین در rt.com
ما نیاز به یک ایستگاه تلویزیونی ضد بیدار تلویزیون داریم تا بتوانیم از قریب الوقوع EXTINCTION کمدی به دست فرهنگ لغو کردن کمدی جلوگیری کنیمکوبی آمار دلسرد کننده از برج سنسور را مورد اعتراض قرار داده و در بیانیه ای به Verge گفته است که تعداد مشترکین پرداخت شده است “به دستور بزرگی نادرست است” ، و ادعا می کنند که نرخ تبدیل آنها در حقیقت است “بالاتر از معیارهای برنامه تلفن همراه”

سنسور برج گفت برخی از اختلافات بین چهره های آن و Quibi می تواند به این دلیل باشد که تعداد آنها منعکس نشده است “اگر برنامه دوباره توسط همان کاربر نصب شود” بعد از اینکه قبلاً حذف کردند در هر صورت ، شماره های شرکت معتبر تحلیلی تصویر مثبتی را برای شرکت ترسیم نمی کند.

در حالی که Quibi توسط کاتزنبرگ از نظر اصیل توصیف شده است “نسل سوم روایت فیلم” ، به نظر می رسد بسیاری از کاربران هنوز مایل به پرداخت محتوای کوتاه به فرم نیستند – خصوصاً در هنگام بیماری همه گیر Covid-19 ، وقتی تعداد کمی از افراد در حال حرکت هستند.

Katzenberg گفت ماه گذشته او خوشبین بود که این پلتفرم پس از برداشته شدن محدودیت های coronavirus بر روی حرکت ، از بین برود ، اما با چنین افت شدید در کاربران اولیه ، به نظر می رسد که ارائه دهنده محتوای اندازه نیش ممکن است تا حدی طول عمر نیش را نیز داشته باشد. .

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *