فرودگاه اصلی به محض تلاش برای جستجوی ارتش تعطیل شد – RT World News

کشور بالتیک لتونی هواپیماهای ارتش را برای جستجوی هواپیمای بدون سرنشین که هنگام پرواز آزمایشی گم شده است مستقر کرده است. این حادثه حداقل یک هواپیمای مسافربری را مجبور کرده است که به سرعت از فرودگاه اصلی این کشور برگردانند.

فضای هوایی بالای فرودگاه بین المللی ریگا به دلیل یک پهپاد از دست رفته بسته شده است. سخنگوی فرودگاه ، لورا کارنیت ، به رسانه های محلی گفت که این اقدام در حال حاضر باعث ایجاد اختلال در ترافیک هوایی شده است ، زیرا یک پرواز مرزی ریگا از شهر چین ارومچی مجبور شد مسیر و زمین را در تالین ، استونی ، که با لتونی مرز دارد تغییر دهد.

هواپیمای بدون سرنشین ساز لتونی ، UAV Factory روز شنبه هنگام انجام یک پرواز آزمایشی کنترل شده ، تمام ارتباطات خود را با یکی از هواپیماهای بدون سرنشین خود از دست داد و با پرواز 200 متر (656 فوت) از زیر زمین پرواز کرد. محل استقرار پهپادها از آن زمان ناشناخته است ، و مقامات هواپیما برای ردیابی هواپیما اقدام به ساخت هواپیما کردند.

اخبار مرتبط  عکس ها نشان می دهند که ایرانیان پس از 5.1 زمین لرزه در مرکز خواب در خیابان VOLCANO در خیابانها ریختند - RT World News

ارتش لتونی برای جستجوی این هواپیمای بدون سرنشین ، یک هواپیمای دوقلو An-2 و یک فروند Mi-17 مستقر کرده است. آژانس هواپیمایی کشوری همچنین گفت که دو هواپیما در این عملیات شرکت می کنند ، ضمن اینکه از شهروندان می خواهد در صورت مشاهده ، اطلاعاتی در مورد پهپاد فراری ارائه دهند.

این هواپیمای بدون سرنشین می تواند با سرعت تقریبی 70 کیلومتر در ساعت (44 مایل در ساعت) حرکت کند و در هنگام از بین رفتن 90 ساعت پرواز نیز سوخت کافی داشته باشد. طول آن 3.5 متر عرض ، 5.5 متر طول دارد و وزن آن حدود 26 کیلوگرم (57.3 لیتر) است.

اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *