فرودگاه فرانکفورت در عملیات پلیس تخلیه شد – اخبار جهانی RT

با اجرای عملیاتی از سوی پلیس ، قسمتهایی از فرودگاه فرانکفورت تخلیه و به روی عموم بسته شد که ظاهراً توسط یک چمدان متروکه انجام شده است. گفته می شود دو مظنون دستگیر شده اند.

ترمینال 1 فرودگاه فرانکفورت ، همراه با ایستگاه قطار منطقه ای متصل به آن ، عصر شنبه بسته شد ، زیرا سرویس پلیس فرودگاه یک سرویس غیرقابل توصیف را راه اندازی کرد “عمل.”

پلیس ایالت و فدرال و پلیس فرودگاه در این عملیات شرکت داشتند نوشت در توییتر که یک قطعه چمدان رها شده مورد بررسی قرار گرفته و ایمن شناخته شده است.

اطلاعات زیادی در مورد این عملیات در دست نیست و با ترک جمعیت از فرودگاه ، شایعات تهدید به بمب یا اسلحه در شبکه های اجتماعی پیچید. روزنامه Frankfurter Allgemeine گزارش داد که دو مظنون توسط نیروی انتظامی تحت فشار قرار گرفته و بازداشت شدند. طبق منابع پلیس روزنامه ، مظنونان در میان جامعه بی خانمان های شهر شناخته شده بودند و شاهدان ادعا کردند که آنها قبل از فریاد زدن چمدان را پایین انداختند “الله اکبر.”

به نظر می رسد یک فیلم که به سرعت در اینترنت پخش می شود ، نشان می دهد که یک افسر پلیس اسلحه را به سمت کسی که در داخل ترمینال روی زمین افتاده نشان می دهد. مقامات فرودگاه هشدار داده با این حال ، در برابر گمانه زنی ها از مردم خواست تا فیلم های مربوط به این حادثه را به اشتراک نگذارند.

اخبار مرتبط  لوكاشنكو پس از تصویب قانون اساسی جدید از طریق همه پرسی در سراسر كشور ، وعده انتخابات تازه در بلاروس را می دهد - RT World News

گزارش های شاهدان حاکی از آن است که مظنون سوم نیز مسلح بوده است ، اما پلیس هنوز شایعات را تأیید نکرده است.
همچنین در rt.com
1 کشته ، 7 زخمی در اثر انفجار در کارخانه خودروسازی در تیانجین ، چین (VIDEOS)پلیس به مسافران هشدار داد که از دستورالعمل های امنیت فرودگاه پیروی کنند ، در حالی که مقامات فرودگاه به مسافران در مورد تأخیرهای احتمالی هشدار می دهند.

پلیس توییتر در ساعت 7 بعدازظهر به وقت گرینویچ اعلام کرد که این عملیات انجام شده است به پایان رسید و مناطق مسدود شده بتدریج در حال بازگشایی بودند.

فرودگاه فرانکفورت از نظر تعداد مسافر چهارمین فرودگاه پرتردد در اروپا و از نظر بار بیشترین فرودگاه است. بمب گذاری در فرودگاه در سال 1985 منجر به کشته شدن سه نفر و زخمی شدن بیش از 70 نفر شد و محققان این امر را مقصر تروریست های فلسطینی دانستند.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *