فروپاشی امپراطوری شلیک اپستین همچنان ادامه دارد که رئیس انستیتوی صلح بین المللی به دلیل معامله با کودک دوست استعفا داد – RT World News

رئیس م Instituteسسه بین المللی صلح (IPI) ، Terje R -d-Larsen ، پس از اعتراف به پذیرفتن کمک های مالی و وام شخصی از سرمایه دار بی آبرو و کودک آزاری محکوم شده جفری اپستین ، با شرمساری استعفا داد.

رئیس اتاق فکر می گوید پذیرش کمک های مالی بنیادهای مربوط به جفری اپستین بوده است “قضاوت ضعیف” از طرف وی به عنوان وام شخصی از سوی قاچاقچی سرمایه گذار سرمایه گذار میلیونر در سال 2013 بود.

“جنایات اپشتین وحشتناک بود. این تصور که IPI به نوعی با چنین نوع زشتی همراه است ، مغایر ارزشهای اصلی موسسه است. “ پس از جلسه فوق العاده هیئت مدیره در روز پنجشنبه ، گروه لابی مستقر در نیویورک در بیانیه ای گفت.
همچنین در rt.com
شهادت کل Ghislaine Maxwell نشان داد: اسناد “مادام” اپستین را نشان می دهد که سعی در ادعاهای قاچاق رابطه جنسی داردرئیس هیئت مدیره کوین رود در انتقاد از اقدامات رود لارسن مبهوت بود.

اخبار مرتبط  ارتش کره جنوبی تعطیلات و سفرهای خارج از پایگاه را برای نیروها ممنوع می کند پس از ده ها آزمایش مثبت برای Covid-19 در اردوگاه اردوگاه مثبت - RT World News

“نه وام و نه بازپرداخت آن قبلاً به هیئت مدیره یا به عنوان رئیس من اعلام نشده بود” رود ، نخست وزیر پیشین استرالیا ، به روزنامه نروژی Dagens Næringsliv گفت.

“رود لارسن از هیئت مدیره بخاطر آنچه به عنوان قضاوت جدی جدی توصیف کرده است عذرخواهی کرده است. من بسیار ناامید هستم که هیئت مدیره مجبور شده است بسیاری از این موارد را از طریق رسانه ها کشف کند. “ رود اضافه کرد.

در نوامبر 2019 ، IPI اعلام کرد که هر کمک مالی از بنیادهای وابسته به اپستین را دریافت می کند و بودجه را به “برنامه هایی که از قربانیان قاچاق انسان و حمله جنسی حمایت می کنند” ، به مبلغ 30 میلیون دلار ، اهدا می کند.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *