فضانوردان روسی و آمریکایی برای پرواز 3 ساعته “سریع” به ایستگاه فضایی با هواپیمای Soyuz MS-17 (WATCH LIVE) بلند می شوند – RT World News

دو روس و یک آمریکایی برای اقامت شش ماهه در ایستگاه فضایی بین المللی برای مأموریت سایوز MS-17 عزیمت کرده اند ، اولین کسی که از یک طرح قرار ملاقات میانه استفاده می کند و سفر را فقط به مدت سه ساعت کاهش می دهد.

سه مسافر درست قبل از ظهر به وقت محلی روز چهارشنبه از یک سایت پرتاب در قزاقستان به پرواز درآمدند و سوار بر یک ناو سایوز بودند و طبق برنامه پرواز جدید انتظار داشتند ظرف چند ساعت در ISS پهلو بگیرند.

“فوق سریع” طرح قرار ملاقات فقط به دو چرخش در اطراف زمین قبل از برخورد صنعت با ایستگاه نیاز دارد و در مقایسه با روش قبلی ، زمان سفر را به نصف کاهش می دهد ، که خود این مدل حتی قدیمی تر که بیش از دو روز به طول انجامید ، بهبود یافته است. اگرچه مسیر پرواز جدید در مأموریت سایوز MS-17 آغاز شد ، اما در آزمایش های بدون سرنشین با یک وسیله تجدید نیرو مورد بررسی قرار گرفت.

اخبار مرتبط  بندر نروژ با وجود اعتراضات محلی میزبان زیرزمینهای ایالات متحده با انرژی هسته ای - RT World News

این مأموریت توسط سرگئی ریژیکوف ، فرمانده روس ، و مهندسان پرواز سرگئی کود-اسورچکوف – همچنین روسی – و کاتلین روبینز از آژانس فضایی آمریکا ناسا ، پیوست. روبینز در حال سفر به ISS در آخرین صندلی سایوز است که در حال حاضر توسط ایالات متحده منعقد شده است و به طور بالقوه آخرین آمریکایی است که با موشک روسی سوار می شود زیرا ایالات متحده تلاش می کند تا توانایی پرتاب خود را بدست آورد.
همچنین در rt.com
‘موشک شما را از فضا می بینم!’ فضانورد ISS روسی از طریق توییتر موج می زند تا خدمه منتظر ورود سریع ترین پرواز سایوز باشندفکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *