فضاپیمای Soyuz MS-15 با 3 خدمه پس از اتمام ماموریت در ایستگاه فضایی بین المللی (VIDEO) با خیال راحت – زمین RT اخبار

کیهان فضایی روسی اولگ Skripochka و فضانوردان ناسا جسیکا میر و اندرو مورگان از ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) بازگشتند و با خیال راحت در قزاقستان به زمین نشستند.

هر سه کاشف فضایی بخشی از اکسپدیشن 62 در ISS بودند. Skripochka و میر در ماه سپتامبر سال گذشته وارد ایستگاه فضایی شدند ، در حالی که مورگان از ژوئیه سال 2019 در ISS مشغول به کار بود.

قبل از ترک ایستگاه فضایی برای زمین ، Skripochka فرمان ISS را به کریستوفر کاسیدی ناسا واگذار کرد.

خدمه Expedition 62 اولین گروه از افرادی است که در اثر قفل و قرنطینه هایی که توسط همه گیری Covid-19 به وجود آمده است ، به زمین بازگشتند.

“برای ما کاملاً غیرمنتظره است که شاهد هستیم که این وضعیت در حال آشکار شدن در سیاره زیر است.” هفته گذشته میر به خبرنگاران گفت که خدمه در حال آماده شدن برای رفتن به خانه هستند.

اخبار مرتبط  ترامپ می گوید روسیه اگر در G7 - RT World News "کارهایی را انجام دهد" انجام خواهد داد

مقامات برای جلوگیری از آلوده شدن خدمه به کروناویر ، اقدامات احتیاطی دیگری را انجام دادند. مقامات قزاقستان گفتند که تیم پاسخ دهنده ، که اولین بار بود که مسافران فضایی را در زمین ملاقات کرد ، برای Covid-19 تحت قرنطینه و آزمایش قرار گرفت.

تماس بین خدمه و افراد دیگر نیز محدود خواهد بود ، این بدان معناست که سلام و احوالپرسی حضوری به مدت طولانی بیشتر طول خواهد کشید. نظارت بر بهداشت و برنامه برای تنظیم مجدد زندگی در زمین نیز به دلیل همه گیری تغییر کرده است.

https://www.youtube.com/watch؟v=GICxnrrqzpk

اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *