فعالان تئاتر پاریس را اشغال می کنند در حالی که معترضین در سراسر فرانسه علیرغم ترس Covid-19 خواستار بازگشایی اماکن فرهنگی هستند – VIDEO – RT World News

در حالی که دولت فرانسه محدودیت های سخت تر Covid-19 را ارائه می دهد ، ده ها تظاهر کننده تئاتر اودئون پاریس را به عنوان بخشی از اعتراضات ملی علیه ادامه تعطیلی اماکن فرهنگی به دست گرفته اند.

پس از آنکه گفته شد روز پنجشنبه حدود 80 نفر به داخل کشور راه یافتند ، پلیس در پایتخت فرانسه تمام ورودی های منطقه اطراف ساختمان تاریخی ، یکی از تئاترهای ملی فرانسه را بست.

در بالای ورودی تئاتر ، بنرهایی با شعارهای ضد دولتی گشوده شد ، در حالی که بیش از دوازده فعال و کارگر سرگرمی را می توان در ویدئوهای منتشر شده در شبکه های اجتماعی ، ساختمان را اشغال کرد.

از جمله این آگهی ها ، CGT ، یکی از اتحادیه های اصلی کارگری فرانسه بود که روز پنجشنبه نیز یک تجمع فرهنگی 300 نفره را در جنوب شهر مارسی ترتیب داد.

گزارش شده است که چندین هزار نفر در سراسر فرانسه دست به تظاهرات زده اند ، از جمله راهپیمایی در پاریس و شهر لیون ، یکی از چندین منطقه ای که در هفته های گذشته اقدامات سختگیرانه تر برای Covid-19 انجام شده است.

کسانی که در بخش فرهنگی فرانسه کار می کنند خواستار تمدید یک ساله حقوق یارانه ای دولت هستند که قرار است در ماه آگوست پایان یابد.

اخبار مرتبط  سیارک انبوه ای که دایناسورها را از بین می برد ، با مطالعه جدید "زاویه دید دقیق" به زمین برخورد کرد - RT World News

آنها همچنین از اینکه دولت تاریخی برای بازگشایی اماکن فرهنگی که در ماه اکتبر تعطیل شده اند ، تعیین نکرده است.
همچنین در rt.com
ماکرون می گوید که منع رفت و آمد فرانسه Covid برای “4 تا 6 هفته” دیگر برقرار است زیرا نوع مسری انگلیس نیمی از کل موارد را تشکیل می دهدروز پنجشنبه ، ژان کاستکس ، نخست وزیر فرانسه اعلام کرد که سه قلمرو فرانسوی دیگر ، که به عنوان دپارتمان شناخته می شوند ، تحت این مناطق قرار می گیرند “نظارت پیشرفته”.

Aisne ، Hautes-Alpes و Aube به 20 اداره پیوسته تحت نظارت بیشتر می پیوندند ، به این معنی که اگر نرخ عفونت زیاد بالا نرود ، مناطق با قوانین سختگیرانه Covid-19 مورد سیلی قرار می گیرند.

Castex همچنین اعلام کرد که منطقه شمالی Pas-de-Calais تحت قفل آخر هفته جدید قرار خواهد گرفت ، مانند Nice و Dunkirk ، به این معنی که ساکنان آن از ساعت 8 صبح امروز شنبه تا ساعت 6 بعد از ظهر با ممنوعیت حصر روبرو می شوند. روز یکشنبه

نرخ عفونت هفت روزه Covid-19 در فرانسه طی دو هفته گذشته به آرامی افزایش یافته و اکنون 221 مورد در هر 100000 نفر است.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *