فعالان راست افراطی دانمارکی اقدام به شیرین کاری قرآن سوزی در محله مسلمان نشین (VIDEO) – اخبار جهانی RT می کنند

حزب استرام كورس دانمارك (“خط سخت”) در منطقه ای از شهر فردریشیا كه بیشتر از مهاجران ترك و مسلمان در آن زندگی می كنند ، تظاهرات سوزاندن قرآن برگزار كرده است. بدلکاری گروهی از مردم محلی عصبانی را به خود جلب کرد ، یک مرد بازداشت شد.

فعالان ، به رهبری رئیس حزب راسموس پالودان ، اواخر ظهر جمعه در فردریشیا ظاهر شدند. در حالی که در ابتدا انتظار می رفت این اعتراض در یک پارک محلی برگزار شود ، این گروه در عوض روی یک چمن محصور شده توسط یک سوپرمارکت محلی و زیر نظر چندین افسر پلیس ایستادند.

هشدار: برخی از بینندگان ممکن است ویدیوی زیر را توهین آمیز بدانند

اعضای استرام کورس ، با اصرار بر این که برای ارسال پیام سیاسی به این شیرین کاری احتیاج دارد ، اطراف را انداختند و سوزاندند.

“آنچه امروز انجام می دهیم این است ، ما حقیقت را در مورد اسلام می گوییم ، زیرا بسیاری از مردم دانمارك نمی دانند كه اسلام در مورد چه چیزی است ، بنابراین ما می خواهیم آنچه در مورد اسلام است را توضیح دهیم و ارزش ها و قضاوت های اسلام بسیار ، بسیار در تضاد با ارزشهای اروپای غربی دانمارک است ، “پالودان اظهار داشت.

این شیرین کاری گروه محلی خشمگین را جذب کرده است ، که فعالیت های استرام کورس را محکوم می کنند. تصاویر از صحنه نشان می دهد که یک مرد پس از شکستن چمن محاصره شده مخصوص شیرین کاری تحریک آمیز توسط پلیس بازداشت شد.

اخبار مرتبط  ایران ادعا می کند با پایان تحریم تسلیحاتی سازمان ملل متحد پیروزی بر آمریکا - اخبار جهانی RT

حزب راست افراطی که در سال 2017 تأسیس شد ، بارها و بارها در دانمارک و همچنین کشورهای شمال اروپا همسایه دست به شیرین کاری های مشابه زده است. آخرین – و مسلماً “کارآمدترین” – اعتراضاتی از این دست توسط حزب اواخر ماه اوت در مالمو سوئد برگزار شد.
همچنین در rt.com
ناآرامی های خشونت آمیز در مالمو ، سوئد پس از شیرین کاری قرآن ، پلیس گفت که “هیچ کنترلی” بر وضعیت ندارند (عکس ها ، فیلم ها)پس از اعلام حادثه سوزاندن قرآن ، خود پالودان به مدت دو سال از قبل از ورود به سوئد منع شد ، با این حال طرفداران وی بدون رهبر خود اقدام به شیرین کاری کردند. این شیرین کاری باعث واکنش بسیار عصبانی در میان مسلمانان مالمو شد ، در نتیجه اعتراضاتی انجام شد که بلافاصله با شورشهای شدید در خیابان ها و درگیری ها به آشوب آشکار تبدیل شد.

در حالی که حزب استرام کورس به دلیل فعالیت ضد اسلامی و وقایع سوزان قرآن بسیار مشهور است ، اما دستاوردهای سیاسی آن کاملاً متوسط ​​باقی مانده است. این حزب در هر دوره از انتخابات که شرکت کرده بود نتوانست هیچ کرسی بدست آورد و در آخرین انتخابات عمومی در سال 2019 از آستانه 2 درصد عبور نکرد.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *