فعالان Greenpeace دزدکی پرواز روی آسفالت فرودگاه شده و هواپیمای Air France را خراب می کنند و نگرانی های امنیتی را افزایش می دهند (عکس ، ویدئو) – RT World News

پس از نفوذ فعالان Greenpeace به فرودگاه شارل دوگل پاریس ، یک جت ایرفرانس کار رنگ جزئی دریافت کرد. کاربران شبکه های اجتماعی درمورد چگونگی چنین اقدام گستاخانه ای تخریب اظهار عقیده کردند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه ، نه نفر از اعضای گروه محیط زیست صبح روز جمعه از بالای حصار محافظت کننده از پیراهن آسفالت فرودگاه بالا رفتند. این فعالان با لباس زرد و سفید ، یک بوئینگ 777 ایرفرانس را که بدون مسافر پارک شده بود ، هدف قرار دادند. با استفاده از غلتک رنگی که روی یک تیر بلند نصب شده بود ، جنگجویان بوم گردی شروع به پوشاندن بخشی از هواپیما با رنگ سبز کردند. برخی دیگر از نردبانها برای بالا رفتن از بالای هواپیما استفاده می کردند ، در آنجا بنرهایی را باز می کردند که روی آنها نوشته شده بود: “آیا یک خلبان برای نجات آب و هوا وجود دارد؟” و “راه حل: هواپیماهای کمتر.”

این گروه گفت که شیرین کاری نکوهش دولت فرانسه است “شستشوی سبز” موضوعات مربوط به تنظیم محیط زیست و تغییرات آب و هوایی. آنها همچنین خواستار کاهش ترافیک هوایی شدند و تلاش برای توصیف سفر هوایی به عنوان دوستدار محیط زیست را محکوم کردند.

پرسنل امنیتی پس از چند دقیقه به محل حادثه رسیدند ، اگرچه مشخص نیست که آیا دستگیری شده است. به گزارش خبرگزاری فرانسه ، چند تن از فعالان پس از دستور به پایین آمدن از هواپیما خودداری کردند.

اخبار مرتبط  فرماندار خشمگین ایتالیا CURFEW را در روز هالووین اعمال می کند و افراد مهمانی را مسئول گسترش Covid-19 می داند - RT World News

حامیان این شیرین کاری را تحسین می کردند ، اما دیگران آن را عملی تخریب آمیز می دانستند که س .الات جدی امنیتی را ایجاد می کرد.

“بنابراین بچه های Greenpeace می توانند اینطور به هواپیماهای Air France نزدیک شوند؟ برای ایمنی بسیار اطمینان بخش ، “ خواندن یکی اظهار نظر.

دیگران شوخی کرد که مسافران مجبورند تقریباً خود را لخت کنند “برهنه” برای عبور از امنیت فرودگاه ، اما به طریقی فعالان توانستند به ظاهر به وسیله والس روی آسفالت شناسایی شوند.

انگشت گذاری محیطی در حالی صورت می گیرد که صنعت هواپیمایی به دلیل محدودیت های Covid-19 شاهد سقوط بی سابقه ای در سفرهای هوایی است. ماه گذشته ، Air France-KLM گزارش داد که در سال 2020 ، تعداد مسافران 67 درصد سقوط کرد و در نتیجه تقریباً 60 درصد درآمد کاهش داشت. مدیر عامل شرکت بنجامین اسمیت وضعیت فعلی آرام را به این صورت توصیف کرد “شدیدترین بحرانی که صنعت حمل و نقل هوایی تجربه کرده است.”

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *