فون در لاین می گوید ، اتحادیه اروپا برای Brexit بدون توافق آماده می شود ، زیرا روزهای آینده “تعیین کننده” برای توافق تجاری با انگلیس است – RT World News

اورسولا فون در لاین ، رئیس کمیسیون اروپا روز چهارشنبه گفت که او نمی تواند تضمین کند که یک قرارداد تجاری با انگلیس پس از خروج از اتحادیه اروپا وجود دارد ، و افزود که روزهای آینده بسیار مهم خواهد بود.

“روزهای تعیین کننده برای مذاکرات ما” رئیس اجرایی اتحادیه اروپا با توئیتی نوشت. “پیشرفت هایی وجود داشته است اما من امروز نمی توانم بگویم که آیا در پایان معامله ای وجود دارد.”

او به پارلمان اروپا گفت: “اتحادیه اروپا برای سناریوی عدم توافق به خوبی آماده شده است.”

لندن و بروکسل در تلاش هستند که در مذاکرات این هفته یک معامله تجاری پس از Brexit را لغو کنند ، اما رئیس کمیسیون به انگلیس هشدار داد که ، هر نتیجه ای که باشد ، “یک عضو کامل بودن و فقط یک شریک با ارزش بودن تفاوت آشکاری وجود خواهد داشت.”

فون در لاین به قانونگذاران اتحادیه اروپا گفت ، هر معامله تجاری باید قبل از خروج پادشاهی متحده از بازار واحد انگلیس در تاریخ 1 ژانویه توافق شود ، یکپارچگی بازار زیر سوال نخواهد رفت ، اما بر لزوم وجود قوانین مشخص با توجه به تاکتیک های نخست وزیر بوریس جانسون تأکید کرد. وی افزود: “ما می خواهیم بدانیم كه در صورت انحراف یك طرف در آینده چه راه حلهایی برای درمان وجود دارد زیرا اعتماد خوب است ، اما قانون بهتر است.”
همچنین در rt.com
سخنگوی نخست وزیر جانسون گفت: انگلیس خواستار “واقع گرایی بیشتر” از اتحادیه اروپا در مذاکرات تجاری استاخبار مرتبط  پکن ایالات متحده را به "تحریک برهنه" پس از هواپیمای جاسوسی U-2 که گفته می شود در طول تمرینات نظامی چین وارد منطقه پرواز نشده است متهم می کند - RT World News

سه نقطه اصلی مهم سهمیه ماهیگیری و توافق دسترسی به آبها ، مسئله چگونگی حل و فصل اختلافات آینده و اطمینان از بازی جوانمردانه اقتصادی برای شرکت ها است.

موضوع مهم دیگر بار دیگر توسط رئیس جمهور منتخب آمریكا جو بایدن مطرح شد ، وی روز سه شنبه گفت كه نمی خواهد مرزی محافظت شده بین جمهوری ایرلند و انگلیس ببیند.

انگلیس همچنین از بروکسل انتظار دارد که گامهایی را برای توافق در مورد Brexit برداشته شود “اتحادیه اروپا نیز باید حرکت کند و باید تصدیق کند که ما برای پس گرفتن کنترل رأی دادیم و این مهمترین چیز است ،” وزیر ارشد مایکل گوو روز سه شنبه گفت.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *