فیس بوک اعتراف می کند که داستان RT Deutsch به اشتباه با عنوان “جعلی” شناخته شده است ، اما آسیب در ترافیک در حال حاضر انجام شده است – RT World News

بعد از اینکه خبررسانی یک شعله بازدید بیننده را منتشر کرد ، کارآگاهان فیس بوک ویدئویی را منتشر کرده اند که توسط شعبه آلمانی آلمانی RT Deutsch “اخبار جعلی” منتشر شده است. بعداً آنها “جلوه فنی” را مقصر دانستند ، اما این آسیب در حال حاضر انجام شده است.

یک پست معصوم درباره بیمارستانی که در شهر اوفا در روسیه ساخته شده است تا معالجه افرادی که مبتلا به Covid-19 هستند را معالجه کند ، به نوعی باعث نارضایتی افراد مأمور بررسی دقیق واقعیت فیس بوک شده بود. کشف داستانهای زیادی درباره این پروژه در رسانه های منطقه ای و ملی روسیه و همچنین تعداد زیادی فیلم از بیمارستان در حال ساخت بر روی سیستم عامل هایی مانند YouTube بسیار مهم است.

با این حال ، حافظان حقیقت در فیس بوک هنوز اعلام کردند که ویدیوی بیمارستان نادرست است و آن را در اواسط ماه مه ، درست یک روز پس از انتشار ، برچسب گذاری کردند. هنگامی که RT به دنبال یافتن دلایل چنین اقدامی بود ، مشخص شد که عامل بررسی این پرونده ، Fatabyyano است ، سکویی که به طور عادی داستانهای زبان عربی را در مورد خاورمیانه و شمال آفریقا تأیید می کند.

در کمترین تعجب ، پیوند به فیلم RT Deutsch به عنوان اثبات کذب ادعایی منجر به انتشار مطلبی کاملاً متفاوت درمورد برخی نقل قول های کاوید 19 به دروغ نسبت به وزیر سابق فرانسه و سابق سازمان ملل شد. دبیر کل ، فیلیپ دوست-بلازی.
همچنین در rt.com
فیس بوک به طور انتخابی «هشدار رسانه ای تحت کنترل دولت» در مورد برخی از رسانه های با بودجه دولت را پیش از انتخابات سال 2020 ایالات متحده آمریکا می کندهنگامی که RT سعی در تماس با سؤال کنندگان حقایق داشت و به اختلاف اشاره کرد ، هیچ جوابی دریافت نکرد. فقط یک پیام برای دولت فیس بوک همه چیز را به حرکت درآورد. مدیر مؤسسه فتابیانو ، موت آلتهر از RT عذرخواهی کرد و گفت که آژانس وی هرگز هیچ محتوای آلمانی زبان را ارزیابی نکرد ، چه رسد به پست خاص RT. او کل حادثه را به اتهام مقصر دانست “مشکل فنی سیستم” یا یک glitch ایمیل.

اخبار مرتبط  پدافندهای هوایی سوریه "حمله اسرائیل" را دفع کرد ، و چندین موشک "خصمانه" بر سر دمشق فرو برد

بیشتر بخوانید: جنگ بر اساس اخبار جعلی ، کاربران فیسبوک را تهوع آور تر کرد – فقط به موقع برای انتخابات 2020! کسی تعجب کرده؟

“نادرست” برچسب برچسب از این ویدئو موردنظر حذف شده است ، اما این آسیب قبلاً انجام شده است ، زیرا RT Deutsch از سقوط شدید تعداد “لایک ها” و اشتراک محتوای آن در پی این واقعه خبر داد. این برچسب همچنین باعث شده است تا RT Deutsch دسترسی موقت به سرویس مقالات فوری فیس بوک و همچنین گزینه های کسب درآمد از محتوا را از دست بدهد. الگوریتم های فیس بوک گسترش مطالب را از منابعی که به نظر می رسد “کارخانه های خبری جعلی” هستند محدود می کند ، به این معنی که کمتر کسی در واقع می تواند پست های RT Deutsch را ببیند.
همچنین در rt.com
حقایق جایگزین برای چه کسانی؟ فیس بوک PragerU را پس از چالش با اسطوره خرس قطبی ، پاکسازی را کاهش داده است“قطعی” درست بعد از آنكه RT Deutsch گزارش داد كه با استناد به داده هاي ديدگاه هاي تصويري از مارس سال 2020 ، پنجمين منبع محبوب آلماني در فيس بوك شد.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *