فیس بوک چالش دادگاه ناظران ایرلندی را درباره انتقال داده ها از اتحادیه اروپا به ایالات متحده آغاز کرد – RT World News

غول رسانه های اجتماعی فیس بوک اقدام قانونی را علیه کمیسیون حفاظت از داده های ایرلند آغاز کرده است در تلاش برای متوقف کردن دستور پیشنهادی که می تواند شرکت را از انتقال داده ها از اتحادیه اروپا به ایالات متحده متوقف کند.

در پست وبلاگ درباره این موضوع ، معاون سیاسی و ارتباطی فیس بوک ، نیک کلگ ، از نهادهای نظارتی خواست “اتخاذ یک رویکرد متناسب و عملی برای به حداقل رساندن اختلال در هزاران کسب و کار که مانند فیس بوک به این اعتماد کرده اند [transfer] سازوکارهایی با حسن نیت برای انتقال داده ها به روشی ایمن و ایمن. “

کمیسیون ایرلند ، تنظیم کننده اصلی فیس بوک در اتحادیه اروپا ، تحقیق در مورد انتقال داده های اتحادیه اروپا و ایالات متحده را آغاز کرده بود و پیشنهاد کرد که مکانیسم اصلی استفاده شده توسط این شرکت برای انتقال داده های ماوراالنهر نمی تواند برای انتقال داده های اتحادیه اروپا و ایالات متحده استفاده شود ، طبق فیس بوک .
همچنین در rt.com
سازمان نظارت بر حریم خصوصی اتحادیه اروپا دستور می دهد که داده ها تحت پروتکل “Shield Shield” به ایالات متحده منتقل شود تا بلافاصله پس از دادخواست فیس بوک متوقف شوداخبار مرتبط  محکوم سری لانکا در محکومیت به اعدام به جرم قتل سوگند به عنوان نماینده مجلس در میان مخالفتهای مخالف (ویدئو) - اخبار جهانی RT

این غول رسانه های اجتماعی معتقد است که سازوکار ، بندهای استاندارد قراردادی (SCC) ، در ماه ژوئیه توسط دادگاه اروپا (ECJ) معتبر شناخته شد. وال استریت ژورنال در اوایل هفته گذشته نوشت ، در پی آن حکم دادگاه اتحادیه اروپا ، DPC دستور مقدماتی را برای توقف انتقال داده های متعلق به کاربران اتحادیه اروپا به فیس بوک ارسال کرد.

فیس بوک گفت که DPC به این شرکت گفته است مکانیزمی که برای انتقال داده ها از اتحادیه اروپا به ایالات متحده استفاده می کند “در عمل نمی توان استفاده کرد”.

بر اساس گزارش های محلی ، مقالاتی که روز پنجشنبه در دادگاه عالی ایرلند ثبت شد نشان می دهد که فیس بوک ایرلند اکنون شروع به بررسی قضایی دستور مقدماتی DPC کرده است. گفته می شود این شرکت معتقد است که این دستور بدون دستورالعمل نظارتی در مورد نحوه اعمال رأی دادگاه دادگستری اروپا (ECJ) زودتر از موعد صادر شده است.

کمیسیون حفاظت از داده ها در مورد این موضوع توضیحی نداده است.

اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *