فیس بوک Chatbot نخست وزیر اسرائیل نتانیاهو را در مورد “پست متخلف” مسدود می کند – اخبار جهانی RT

فیس بوک چت بات مورد استفاده نخست وزیر اسرائیل بنیامین نتانیاهو را به حالت تعلیق درآورد و از سالخوردگان واکسینه نشده خواست تا شماره تلفن خود را برای تماس احتمالی “غافلگیرانه” نخست وزیر به آن بدهند.

هفته گذشته نتانیاهو در ویدئویی که در توییتر منتشر کرد ، سالمندان اسرائیلی را به واکسیناسیون تشویق کرد و به پیروان خود گفت: “اگر کسی را می شناسید که از واکسیناسیون عصبی است ، نام و شماره تلفن او را برای من بفرستید ، ممکن است از من یک تماس تلفنی غافلگیرانه دریافت کند و من آنها را متقاعد کنم.”

وی همان پیام را به همراه ربات مسنجر در صفحه فیس بوک خود ارسال کرد و از دنبال کنندگان خود شماره تلفن می خواست.

فیس بوک روز دوشنبه ربات را به حالت تعلیق درآورد و اظهار داشت که درخواست از افراد واکسینه نشده برای شناسایی خود قوانین پلت فرم را در مورد به اشتراک گذاری اطلاعات پزشکی نقض کرد.

“طبق سیاست حفظ حریم خصوصی ما ، محتوایی را که اطلاعات پزشکی افراد را به اشتراک می گذارد یا از آنها درخواست می کند ، مجاز نمی دانیم” فیس بوک به جروزالم پست گفت. “ما پست متخلف را حذف کرده و ربات مسنجر را که این محتوا را به اشتراک گذاشته بود به طور موقت به دلیل نقض این قوانین به حالت تعلیق درآوردیم.”

حزب لیكود نتانیاهو پاسخ داد كه نخست وزیر به سادگی مصمم است كه آگاهی را افزایش دهد و اطمینان حاصل كند كه سالمندان اسرائیل از خود محافظت می كنند. بیش از یک چهارم از نه میلیون نفر از ساکنان اسرائیل قبلاً واکسینه شده اند و این امر باعث شده است که کشور یهود نسبت به سایر کشورها در رقابت برای مصونیت پیشی بگیرد.

اخبار مرتبط  مقامات بهداشتی پس از فوت پرستار پس از واکسیناسیون با Pfizer’s Covid-19 در پرتغال در حالت آماده باش قرار دارند - RT World News
همچنین در rt.com
سناتور دموکرات دولت می خواهد. برای بررسی ردیاب تناسب اندام “تهاجمی” آمازون ، که کاربر را ضبط می کند و درخواست NUDES می کندنتانیاهو ممکن است از جمع آوری اطلاعات پزشکی از شهروندانش منع شده باشد ، اما با این کار او به سادگی در بازی فیس بوک بازی می کرد. غول رسانه های اجتماعی پیش از این به دلیل احتکار اطلاعات پزشکی کاربران خود ، با یک دادخواست 2016 نشان داده بود که این شرکت داده های مربوط به مشارکت یک کاربر در گروه های پشتیبانی سرطان را خارج از فیس بوک جمع آوری کرده است. دو سال بعد ، مدیر عامل شرکت مارک زاکربرگ به کنگره آمریکا اعتراف کرد که شرکت وی اطلاعات پزشکی را از کاربران جمع آوری می کند ، حتی پس از ورود به سیستم نیز این مجموعه ادامه دارد.

طبق گزارش سال 2018 که بعداً این شرکت تأیید کرد ، فیس بوک حتی طبق گزارشات پزشکی ، پزشكی را به چندین بیمارستان آمریكا فرستاد تا آنها را متقاعد كند اطلاعات شخصی بیمار ، از جمله بیماری و اطلاعات نسخه را به اشتراک بگذارند.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *