فیلم ویروسی عجیب و غریب از دانشجویان DANCING BACK-TO-BACK باعث خشم توییتر در مورد اقدامات “مضحک Covid-19” – RT World News

ویدئویی در رسانه های اجتماعی که دانشجویان را در پشت رقص با شرکای خود نشان می داد ، در میان خستگی عمومی نسبت به قوانین پوچ فاصله گیری اجتماعی در دوران Covid-19 ، بهمن پاسخ های حیرت انگیزی را در توییتر برانگیخت.

در این ویدئو دانش آموزان لباس رسمی نشان می داد که در حالی که پشت خود را با قدم های والس مانند می رقصیدند ، از پشت با همسران خود اسلحه قفل می کنند. ظاهراً در یک کلاس رقص کلاسیک ، احتمالاً در جمهوری چک به عنوان شوخی برای تمسخر محدودیت های جدید Covid-19 که توسط دولت چک تحت وزیر جدید بهداشت روم پریومولا اعمال شده بود ، شلیک شد. زبان چکی در این فیلم شنیده می شود ، و کلاس های این چنینی با اجراها برای نشان دادن پیشرفت آنها در کشور معمول است.

اما صرف نظر از جدی یا جدی بودن این صحنه ، این صحنه عصبانیت در توییتر ایجاد کرد ، جایی که نظر دهندگان این امر را نشانه ای از دوران طاغوت می دانند ، زیرا دولت های سراسر جهان در میان همه گیر شدن ، دستورات نقاب و سایر قوانین فاصله اجتماعی را اعمال می کنند.
همچنین در rt.com
پزشکان در استرالیا خواستار پایان قفل ویکتوریا هستند در حالی که WHO می گوید محدودیت ها نباید در مراحل اولیه باشدیک کاربر توییتر با نام حساب BeachMilk ، که ویدیو را منتشر کرده است ، گفت ، “جامعه وارد حالت نابودی خود شده است.” یکی از ناظران توئیت کرد ، “وقتی مورخان این دوره را بنویسند ، متعجب و متعجب خواهد شد.” دیگری گفت ، “همه آنها فاقد یک است انگشت پا،“در حالی که روزنامه نگار کوری مورنینگستار با ابراز تاسف ، “ناامیدانه ، ناامیدانه ، ناامیدکننده غمگین”.

دیگر کاربران توییتر رقص پشت به پشت را بخشی از گرایش به قوانین عمدی مضحک دانستند که هیچ فایده واقعی برای بهداشت عمومی ندارد به عنوان روشی برای کنترل بیشتر مردم. “ما به عنوان یک گونه پانک می شویم ،” یکی از مفسران گفت. “و این مربوط به تک تک افراد است که این چرندات را قبول می کنند.” یک ناظر دیگر توییت کرد ، “آنها در Bilderberg ، Davos و غیره بازی خواهند کرد ، در حالی که بقیه ما گریه می کنند ، می خندند.”
همچنین در rt.com
بوریس جانسون اقدامات جدید قفل محلی را اعلام می کند ، میخانه ها و باشگاه های ورزشی در لیورپول را تعطیل می کنداخبار مرتبط  به نظر می رسد ویدئوی دوربین مدار بسته نشان می دهد هواپیمای PIA که در کراچی سقوط کرده است EXPLODE - RT World News

هجوآمیز است یا نه ، آسان است که رقص عقب مانده واقعیت سال 2020 را اشتباه بگیریم ، جایی که تصاویر نوازندگان جوان که از طریق سوراخ های دهان در ماسک های خود از طریق چوب و سازهای برنجی خود بازی می کنند ، تبدیل به یک الگوی رفتاری، در حالی که آمازون میله های فاصله اجتماعی 6 فوت را می فروشد. همانطور که یکی از مفسران ویدیوی رقص گفت ، “ما اکنون وارد اورول کامل شده ایم. بازگشتی وجود ندارد. ”

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *