فیلیپین مسافران آمریکایی را با گسترش ویروس کرونا ویروس جدید ممنوع می کند – اخبار جهانی RT

فیلیپین مرزهای خود را به مدت دو هفته به روی مسافران خارجی از ایالات متحده می بندد تا سرعت شیوع عفونی جدید و جدید Covid-19 را کاهش دهد. این در حال حاضر سفر از 20 کشور که در آن فشار وجود دارد را ممنوع کرده است.

دولت فیلیپین روز جمعه اعلام کرد این ممنوعیت از 3 ژانویه اعمال می شود و تا 15 ژانویه ادامه خواهد داشت. یک روز زودتر ، فلوریدا به سومین ایالت تبدیل شد که یک مورد از سویه جدید را کشف کرد ، که اولین بار در ماه سپتامبر در انگلیس کشف شد.
همچنین در rt.com
مسری و جهش یافته: آنچه در مورد ویروس کرونا ویروس جدید می دانیم – و میزان نگرانی شما چیستاین ممنوعیت همچنین شامل مسافرانی می شود که حداکثر 14 روز قبل از ورود به فیلیپین در ایالات متحده بوده اند. در حال حاضر ممنوعیتی برای مسافرانی که از 19 کشور محل شناسایی فشار جدید از جمله انگلیس ، اسپانیا ، ژاپن و آلمان آمده اند ، وضع شده است.

اخبار مرتبط  قاتلانی که لباس پرسنل بیمارستان را پوشیده بودند اعدام بیمار تحت درمان زخم گلوله در مکزیک - اخبار جهانی RT

سویه با سرعت بیشتری نسبت به ویروس کرونا ویروس کرونا منتشر می شود که مسئول بیشتر موارد 2020 است ، اما هنوز شدیدتر یا کشنده تر به اثبات نرسیده است. با این وجود دولت ها محدودیت های سختگیرانه ای را برای جلوگیری از گسترش آن اعمال کرده اند. ژاپن در اواخر دسامبر ورود همه خارجی ها را ممنوع کرد ، در حالی که دولت انگلیس چهارشنبه سخت ترین سطح محدودیت ها را به سه چهارم جمعیت خود افزایش داد.
همچنین در rt.com
سه چهارم از جمعیت انگلیس تحت محدودیت های سطح 4 قرار می گیرند زیرا وزیر بهداشت انگلیس محدودیت های Covid-19 را گسترش می دهدبا گسترش سویه ، سازمان بهداشت جهانی روز پنجشنبه واکسن داروساز آمریکایی Pfizer را برای استفاده اضطراری تصویب کرد. واکسیناسیون در حال حاضر در چندین کشور در حال انجام است ، اگرچه شهروندان فیلیپین باید تا ماه مه منتظر بمانند ، تزار واکسن این کشور آخر هفته گذشته اعلام کرد.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *