قاتلانی که لباس پرسنل بیمارستان را پوشیده بودند اعدام بیمار تحت درمان زخم گلوله در مکزیک – اخبار جهانی RT

گفته می شود آدمکش ها با لباس اعضای کادر پزشکی یک حمله جسورانه را در داخل بیمارستانی در شمال مکزیک انجام داده و مردی را که تحت حفاظت گارد ملی این کشور بود کشته اند.

هکتور رامیرز ، 36 ساله ، به دلیل اصابت گلوله از حمله قبلی که در 17 دسامبر در بیمارستانی در سیوداد خوارز ، مکزیک رخ داد ، تحت معالجه قرار گرفت که صبح روز سه شنبه دو ضارب مسلح وی را به ضرب گلوله کشته اند.

خورخه ناوا ، معاون دادستان کل ایالت چیهوا ، تأیید کرد که مقامات در حال بررسی تصاویر دوربین مداربسته از بیمارستان هستند تا مشخص کنند دقیقاً چطور افراد مسلح به رامیرز دسترسی پیدا کرده اند. هیچ انگیزه ای برای این قتل اعلام نشده است و هنوز هیچ دستگیری انجام نشده است.

“آنچه ما را نگران می کند حضور گارد ملی است و تصمیم گرفت بیمار را تحت بازداشت محافظ قرار ندهد.” اتحادیه کارگران بهداشت عمومی SNDTSS در بیانیه ای به نقل از رسانه های محلی گفت.“آنها کارکنان بیمارستان را در معرض خطر قرار می دهند.”

اخبار مرتبط  تقریبا 40K خواستار برداشتن مجسمه هایی هستند که نشان می دهد پادشاه بلژیکی در دوره استعمار ، مقصر نسل کشی کنگو است - RT World News
همچنین در rt.com
تاکتیک های ارعاب؟ VIDEO که نشان می دهد “ارتش کارتل” با وسایل نقلیه زرهی در مکزیک درخواست دولت استاتحادیه افزود كه عاملان این امر آگاهی كامل از رویه های بیمارستان داشتند و زمان حمله را همزمان با ورود بیماران جدید و تغییر كاركنان اعلام كردند.

گزارش شده است که رامیرز از سال 2013 به دلیل جرایم نامشخص حکم بازداشت فدرال برجسته ای داشته است.

تعداد کل قتل ها در مکزیک در سال 2020 قرار است در سال گذشته 34608 مورد ثبت شود.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *