قربانیان برادران Covid-19 برزیلی در غرفه های MASS به عنوان کوهنوردی تلف شدند (VIDEOS) – RT World News

مقامات در شهر مانائوس برزیل پس از افزایش تعداد قربانیان ویروس ، به گورهای دسته جمعی پس از افزایش تعداد قربانیان ویروس ، قبرستان های دسته جمعی را آغاز کردند.

تالار شهر مانائوس در بیانیه ای دلهره آور گفت که تعداد دفن ها در گورستان های عمومی طی چند روز گذشته به طرز چشمگیری سیر می کند و مجبور شده است برای مقابله با همه تلفات ، از قبرهای دسته جمعی استفاده کند. متوسط ​​تعداد دفن پیش از این که این بیماری در شهر رخ دهد ، تقریباً روزانه 30 عدد بود. با این حال ، رقم روزانه اکنون نزدیک به 100 رسیده است.

“شهرداری سیستم قبرهای دسته جمعی را برای دفن قربانیان Covid-19 ، روشی که قبلاً در سایر کشورها استفاده می شود ، اتخاذ کرده است.” در این بیانیه آمده است: “یک اقدام لازم برای حضور در خواست تقاضای دفن.”

فیلم های ویدئویی ناخوشایند از صحنه دفن ها نشان می دهد ماشین های زمینی که در حال خراش دادن یک سنگر بزرگ برای تابوت و پوشاندن جعبه های لاک شده در تپه های خاک رس هستند.

مانائوس که حدود دو میلیون نفر جمعیت دارد ، یکی از بالاترین نرخهای بیماری کروناویروس را در برزیل ثبت کرده است. آمارهای منتشر شده توسط مقامات روز سه شنبه نشان می دهد كه كووید 19 به طور رسمی جان 163 نفر در این شهر را گرفته است ، با این حال برخی از قانون گذاران ابراز ترس كرده اند كه احتمالا تعداد كشته های واقعی بیشتر باشد.

روز دوشنبه ظروف یخچال و فریزر در یکی از قبرستان های شهر برای مقابله با هجوم اجساد اعزام شده از بیمارستان ها نصب شد ، در حالی که هفته گذشته ویدئوی منتشر شده توسط رسانه های محلی بیمارستانی را نشان می داد که جسد آنها در کیسه های پلاستیکی در کنار بیماران نگهداری می شد.

اخبار مرتبط  ده ها هزار نفر در پاکستان به تجدید چاپ کارتون حضرت محمد (ص) توسط شارلی ابدو اعتراض کردند - اخبار جهانی RT

در پاسخ به بحران در این شهر ، دولت برزیل پزشکان و تجهیزات پزشکی را ارسال کرده و در حال ساخت بیمارستان مزرعه برای کمک به معالجه بومیان است.

تعداد رسمی تلفات Covid-19 در برزیل در حال حاضر نزدیک به 2800 نفر است و بیش از 43000 نفر به این بیماری مبتلا شده اند. بیشترین میزان قربانیان و موارد در آمریکای لاتین است.
همچنین در rt.com
بولسونارو به دستور نمایندگان قانونگذاری برزیل برای افشای نتایج آزمایشات کووید 19 خودمثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *