قربانیان Covid-19 “به هر حال می میرد”؟ تحقیقات جدید می گوید – تحقیقات جدید – RT World News ، چنین نیست

توسط پیتر اندروز، روزنامه نگار و نویسنده ایرلندی ، مستقر در لندن. وی سابقه تحصیل در علوم زندگی را دارد و فارغ التحصیل دانشگاه گلاسکو با مدرک ژنتیک است

یک مطالعه جدید با تجزیه و تحلیل چشم اندازهای ماندگاری افرادی که از Covid-19 درگذشتند ، نشان داده است که قربانیان به دور از این که در خانه مرگ نباشند ، به مدت متوسط ​​11 سال زندگی می کردند ، اگر به این بیماری مبتلا نشوند.

یکی از معدود مواردی که در مورد تاج آن وجود دارد که از همان ابتدا مشخص شده است این است که به احتمال زیاد بر جوان و سالم تأثیر می گذارد. اکثریت قریب به اتفاق افرادی که تصور می شود در اثر بیماری Covid-19 درگذشته اند ، حداقل یک بیماری زمینه ای – یا بیماری همبودی – داشته اند و این آسیب را که ویروس به سیستم ایمنی بدن وارد می کند ، تشدید می کند. علاوه بر این ، احتمال مرگ فرد با افزایش سن بسیار افزایش می یابد ، و به نظر می رسد این بیماری در بیشتر مواقع کودکان و نوجوانان را تحت تأثیر قرار نمی دهد.

یک مطالعه مدل سازی جدید که در موسسات تحقیقاتی اسکاتلند انجام شده است ، به آینده ای جایگزین می پردازد ، که در آن رمان coronavirus هرگز به دنیا نیامده است – و هرگز هرگز زندگی بسیاری از مردم در اروپا و جهان به پایان نرسید. محققان از داده های والز ، اسکاتلند و ایتالیا و همچنین جدول جهانی بار جهانی بیماری های سازمان بهداشت جهانی (WHO) به عنوان مرجع برای تخمین سال های زندگی احتمالی گم شده توسط قربانیان این بیماری استفاده کردند. آنها دریافتند که متوسط ​​قربانی ایتالیایی یا انگلیس 11 سال دیگر زندگی می کرد.
همچنین در rt.com
سیاستمدار آلمانی می گوید WHO باید “نظریه پردازان توطئه” پومپئو را با تحقیقات کاوید مستقل 19 جدا کند.به نظر می رسد این ویروس به طور نامتناسب مردان را به قتل می رساند ، بنابراین طول عمر کمی کمی بیشتر از زنان از دست رفته است. یک پنجم از متوفیان در دهه 50 و 60 سالگی افرادی سالم بودند که به طور متوسط ​​انتظار داشتند 25 سال دیگر زندگی کنند. اما دانشمندان چگونه می توانند بدانند كه چه مدت مردم زندگی می كردند؟ روش ها و روش های مختلفی وجود دارد ، اگرچه آنها از ایده آل بسیار دور هستند.

علمی ناقص

اول ، محققان ایتالیا را مورد بررسی قرار دادند ، جایی که 99 درصد قربانیان بالای 50 سال سن داشتند. محاسبه می شود افراد سالم در سن متوسطی که به دست می آید ، به سادگی مورد بررسی داده های WHO است تا ببینند افراد دیگر در سنشان چقدر تمایل دارند. زنده. با این اقدام ، بسیاری از سالخوردگان می توانند انتظار داشته باشند که مدتی زندگی خود را ادامه دهند.
همچنین در rt.com
واقعاً Covid-19 کشنده است؟ چرا آمار تلفات گسترده از ایتالیا بسیار زیاد استبخش دشوار تر در نظر گرفتن شرایط اساسی بهداشت است. شایع ترین آنها فشار خون بالا (فشار خون بالا) ، دیابت نوع 2 و بیماری های قلبی بود. محققان خاطرنشان كردند كه عمده ترین شرایط اساسی در بین تلفات Covid-19 ایتالیا است و با آمیختن این داده ها از گروههای بریتانیایی خود ، آنها تخمین هایی را برای سالیان سال ارائه می كنند كه انتظار می رود این شرایط از طول عمر حذف شود. این باعث می شود ارقام پیش بینی شده کوتاه شود اما زیاد نیست.

اخبار مرتبط  جیمی لای ، پشتیبان اعتراض میلیاردر هنگ کنگ ، بازداشت شد و دفاتر اپل روزانه وی جستجو کرد - RT World News

این تحلیل – که در انتظار بررسی همتا است – محدودیت هایی دارد. این مطالعه نمی تواند در نظر بگیرد که شرایط بهداشتی و درمانی چقدر شدید بوده و احتمالاً داده های بهتر تخمین زده می شود تخمین زده شود که تعداد سالهای قربانی آن باقی مانده است. علاوه بر این ، این افراد را در خانه های مراقبت شامل نمی شد – بسیاری از آنها احتمالاً امید به زندگی کمتری نسبت به افراد در سنین مشابه در خارج دارند.

ساعت 20:20

برخی گفته اند ، هنگامی که می توانیم با برخی عینیت به بحران کرون ویروس نگاه کنیم ، ممکن است در درازمدت و حتی میان مدت مرگ و میر اضافی نباشد. به عبارت دیگر ، 12 یا 18 ماه از این زمان ، همه افرادی که از Covid-19 درگذشته اند ، به علت بیماری های زمینه ای خود تا آن زمان درگذشته اند.
همچنین در rt.com
Covid-19 به معنای یک مرگ سیاه جدید بود ، اما در انگلیس تعداد بیشتری از مردم در حال مرگ نیستند. این در مورد ویروس چیست؟برخی دیگر تا حد زیادی پیش نرفته اند و می گویند که از هر سه قربانی Covid-19 در طول یک سال دو نفر جان خود را از دست می دادند در صورتی که اولین بار coronavirus آنها را نگیرد. نیل فرگوسن ، استاد امپریال کالج لندن ، که پیش بینی های وی تا حد زیادی از واکنش دولت انگلیس در مورد شیوع این بیماری اطلاع داشته است ، است.

اما اگر این مدل اسکاتلندی دقیق باشد ، پس از پایان بحران ، قطعاً Covid-19 باعث مرگ های اضافی یا اضافی خواهد شد. مطمئناً هر روز افراد اضافی را می کشد ، اما این اشاره به این واقعیت دارد که آنها “اضافی” هستند فقط به آنچه که معمولاً انتظار داریم در یک روز ، هفته یا ماه در این زمان از سال ببینیم.

از آنجا که تعداد کشته شدگان جهانی Covid-19 به یک چهارم یک میلیون نفر نزدیک می شود ، یک محاسبه خشن بر اساس یافته های این مطالعه نشان می دهد که حدود دو تا سه میلیون سال زندگی در اثر بیماری از دست رفته اند. آیا ارقام صحیح هستند یا نه ، این اقدام بدون شک باید سیاست های دولت ها را در رابطه با راهبرد خروج آگاه کند.

این واقعیت که محققان چنین تعداد متوسط ​​سالهای زیادی را پیدا کردند – بیش از یک دهه – نشان می دهد که Covid-19 در حال پایان دادن به زندگی زودرس است. همچنين نشان مي دهد كه ويروس صرفاً “خزنده شتر شتر را شكسته است” در هنگام پايان عمر ، بلكه يك دستگاه كشتار است.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *