قربانی مثله کردن زنان در دستگاه تناسلی ، داستان نگران کننده ای را با RT به عنوان عملی در ظهور در آلمان به اشتراک می گذارد – RT World News

يك فعال و قرباني مثله كردن دستگاه تناسلي زنان (FGM) كه در برلين زندگي مي كند ، به RT گفت: “اقدامات بزرگ” براي برطرف كردن اين مسئله در آلمان لازم است ، كه اين امر شاهد رشد سريع زنان و دختراني است كه مجبور به انجام اين روند شكنجه گر هستند.

هنگامی که حدود چهار یا پنج سال داشت ، فاتو ماندیانگ دیاتا ، هنرمند و فعال ، تحت عمل جراحی خطرناک در سنگال بومی خود قرار گرفت.

به یاد دارم مادرم از من خواسته است که گریه نکنم. صورتش جلوی من خیلی جدی بود. من دو خانم را به یاد می آورم – یکی دست من را گرفته بود و دیگری پاهایم. و یک نفر سوم بود که کاری بسیار دردناک انجام داد …

در آن زمان كوچك بود ، دیاتا كاملاً نفهمید كه چه اتفاقی برای او افتاده است تا اینكه بعداً شروع به مطالعه آناتومی در دانشگاه كرد.

“من فهمیدم که آن روز آسیب هایی به بدن من وارد شده است ،” او به RT گفت

ختنه زنان در سراسر جهان به بهانه اعتقادات مذهبی و فرهنگی انجام می شود – و به عنوان نقض جدی حقوق بشر توسط سازمان ملل به حساب می آید. بسیاری از قربانیان در حالی که هنوز نوزاد هستند ، در معرض FGM قرار می گیرند ، در حالی که برخی حتی از رویه ظالمانه و آسیب زای جان سالم به در نمی برند.
همچنین در rt.com
آلمان SURGE را در جنایات ضد ستیزی و “با انگیزه سیاسی” می بیند“در همسایگی من ، دو نوزاد از FGM درگذشتند ،” دیاتا یادآوری کرد. وی گفت: “همه ما درباره آن واقف بودیم ، اما هیچ کس چیزی نگفت. این یک تابو در روستا بود. “

تعداد زنان و دختران آلمان که FGM را پشت سر گذاشته اند در سال 2020 به 68000 نفر افزایش یافته است – 44 درصد از سال 2017 افزایش یافته است. وزیر امور خانواده Franziska Giffey این افزایش تعداد مهاجران را از کشورهایی که FGM به طور گسترده ای تمرین می کند ، مرتبط کرده است. مانند نیجریه ، اریتره ، سومالی و مصر.

اخبار مرتبط  براساس نظرسنجی شهروندان ، اتحادیه اروپا "بی ربط" در طول همه گیری و در پاسخ Covid-19 ناموفق بود - RT World News

جیفی FGM را نامید “جنایات باستانی” که “عواقب مادام العمر جسمی و روانی” دارد و خواستار آن شد که جوامع محلی اقدامات جدیدی را برای کمک به محافظت از دختران اتخاذ کنند.

https://www.youtube.com/watch؟v=77-GhFbAQ8M

هنوز، “بیشتر و بیشتر” دختران و زنان در آلمان با این خطر روبرو هستند که اندام تناسلی آنها مثله شود ، گیفی هشدار داد و افزود: تعداد کسانی که در معرض این خطر قرار دارند بین 2،800 تا 14 هزار و 900 نفر است ، حتی اگر این کشور قانونی را در سال 2013 ممنوعیت این روند را تصویب کند.

دیاتا “شوک بزرگی” را که پس از فهمیدن ختنه زنان در دختران متولد آلمان نیز انجام داد ، توصیف کرد.

مردم فکر می کردند که این یک مسئله آفریقایی است ، اما اینطور نیست. بچه هایی که آلمانی هستند … نیز در معرض خطر هستند. اکثر دختران حتی نمی دانند چه اتفاقی برای آنها افتاده است.

او معتقد است پروژه هایی برای ادغام بهتر مهاجران در جامعه و آگاهی بیشتر می تواند وضعیت را بهبود بخشد.

“اگر موضوعی مانند FGM هنوز در سال 2020 در آلمان ادامه دارد – فکر می کنم باید اقدامات بزرگی انجام شود.” او گفت.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *