قرنطینه و تنهایی؟ دولت هلند توصیه می کند “یک SEX BUDDY” را پیدا کنید – RT World News

مقامات هلند تصمیم گرفته اند که رابطه جنسی یک ضرورت است ، حتی در مواقع قفل شدن. تا کنون عملگرایان ، آنها پیشنهاد می کنند که تک آهنگ های قرنطینه شده با یک شریک دلخواه آرایش می کنند.

با بیش از 43000 نفر آلوده به ویروس و تعداد کشته شدگان 5،600 ، هلند از اواخر ماه مارس به حالت تعطیل در آمده است. به شهروندان اجازه داده می شود حداکثر سه بازدید کننده در خانه های خود داشته باشند به شرط آنکه فاصله آنها 1.5 متر از یکدیگر فاصله داشته باشد. طبعاً ، این مانع بیشتر فعالیتهای جنسی می شود.

با این حال ، انستیتوی ملی بهداشت عمومی و محیط زیست هلند (RIVM) اعتراف کرده است که دو ماه عاری از رابطه جنسی یک پیشنهاد جدی است. برای کسانی که در کنار شریک زندگی خود قرنطینه نمی شوند ، این سازمان اکنون به افراد تنها می گوید شریک قابل اطمینان برای پیدا کردن فاصله با خود پیدا کنند.
همچنین در rt.com
هفته هلندی شروع به کاهش اقدامات خنثی سازی هفته آینده ، نگهبان برای بررسی عملکرد دولت می کند“در مورد چگونگی انجام این کار با هم بهتر بحث کنید” RIVM این هفته در وب سایت خود نوشت. “به عنوان مثال ، برای داشتن تماس جسمی یا جنسی با همان شخص ملاقات کنید (به عنوان مثال ، یک دوست نوازش یا” دوست جنسی “) ، به شرط آنکه از بیماری خودداری کنید.”

وی در مورد تعداد افراد دیگری که هر دو را می بینید ، با این شخص تنظیمات خوبی انجام دهید. هرچه افراد بیشتری را مشاهده کنید ، احتمال ابتلا به کرونا ویروس بیشتر می شود. “

اگر یکی از شرکا گمان کند که به این ویروس آلوده شده اند ، RIVM توصیه می کند که به این سمت تغییر دهند “رابطه جنسی با خود ،” یا “در یک فاصله،” با گفتن داستانهای شهوانی به یکدیگر و موارد مشابه سازمان حتی پیشنهاد می کند “ویبره ای که شما از راه دور کنترل می کنید” به عنوان جایگزینی برای جلوگیری از صمیمیت

اخبار مرتبط  گروه زنان با انتقاد از دولت فرانسه پس از کشته شدن 3 پلیس در پاسخ به تماس خانوادگی - RT World News

این توصیه به طور مستقیم هلندی است و مستقیماً و در برخورد مستقیم با همه موارد جنسی است. در حقیقت ، روسپیگری از سال 2000 یک حرفه قانونی و دارای مجوز در هلند بوده است و از سنین میانسالی تحمل می شد. طرفداران آن مدتها استدلال می كردند كه اگر روسپی ها به دنبال قدیمی ترین حرفه جهان باشند ، دولت نیز ممكن است آن را تنظیم و مالیات دهد.
همچنین در rt.com
کار جنسی کار کلیدی است؟ اخلاق ، آیا Covid-19 زمان تجدید نظر درباره نقش “حیاتی” بهداشت عمومی روسپیان است؟در حال حاضر ، کسانی که قادر به ساختن آن نیستند “ترتیب” با یک شریک زندگی شانسی نیست. فاحشه خانه ها تا سپتامبر بسته خواهند شد و کلوپ های جنسی ، حمام ها و سونا همجنسگرا تا حداقل هفته آینده تعطیل خواهند ماند.

با این حال ، مجازات جنسی دولت هلند با مقررات سختگیرانه ای که به انگلیس تحمیل شده مخالف است. هنگامی که انگلیس دو روز پس از هلند وارد قفل شد ، به زوجین توصیه شد که بدون هیچگونه اتاق تکان دادن ، ممتنع باشند یا با همدیگر حرکت کنند. زن و شوهرهایی که به دنبال برخی تازه کارها هستند “باید قدرت روابط خود را آزمایش کند و تصمیم بگیرد که آیا کسی مایل است به طور دائم در یک خانواده دیگر اقامت کند ،” جنی هری ، معاون رئیس ارشد پزشکی در آن زمان به خبرنگاران گفت.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *