قطب جنوب دیگر عاری از Covid-19 نیست ، زیرا عفونت برای اولین بار به قاره منجمد می رسد – RT World News

ویروس کرونا ویروس کرونا را در حال حاضر تحت تأثیر قرار داده است ، زیرا 36 مورد عفونت در بین افراد مستقر در پایگاه تحقیقات شیلی General Bernardo O’Higgins Riquelme در قطب جنوب گزارش شده است.

پس از آزمایش مثبت ، 36 نفر به شیلی Punta Arenas منتقل شدند که در آنها شرایط پایدار و خوبی دارند. با این حال ، آنها در حین بهبودی در انزوای مداوم باقی خواهند ماند.

ارتش شیلی از اقدامات پیشگیرانه به موقع تشکر کرده است ، زیرا “تسکین پرسنل گفته شده امکان پذیر بود ، که پس از انجام آزمایش پزشکی و انجام آزمایش PCR … برای Covid-19 مثبت بود

اینکه چه زمان مقامات شیلی برای اولین بار از شیوع این بیماری مطلع شده اند ، مشخص نیست ، اما گفته می شود که آنها می توانستند بیش از یک هفته قبل به آنها اطلاع داده شوند.

شیلی تیم مستقر در پایگاه را با خدمه کاملاً جدیدی جایگزین کرده است که قبل از سفر به منطقه باید دو هفته خودزنی کرده و آزمایش Covid-19 منفی تولید کند.

در قطب جنوب 70 ایستگاه تحقیقاتی دائمی وجود دارد که 29 کشور آن را اداره می کنند. به منظور كاهش خطر انتشار ویروس به این قاره ، پروژه های تحقیقاتی به طور موقت متوقف شدند و محققان به جای سفر به كشورهای خود ، در طی همه گیری ، در پایگاه های خود باقی مانده اند.

اخبار مرتبط  پرتوهای هابل تصاویر غیر واقعی انفجار ابرنواختر را که 70 میلیون سال نوری از ما فاصله دارد ، برمی گرداند - RT World News

در حال حاضر ، هیچ نگرانی از گسترش ویروس به سایر پایگاه های قطب جنوب وجود ندارد ، زیرا ایستگاه تحقیقاتی آسیب دیده در شمالی ترین نقطه شبه جزیره قطب جنوب واقع شده است ، که دستیابی به آن حتی با توجه به اصطلاح قطب جنوب دشوار است.
همچنین در rt.com
BioNTech می گوید واکسن ضرب و شتم در طی 6 هفته آماده می شود ، اما اطمینان دارد که داروی موجود Pfizer در برابر فشار جدید Covid کار می کندحتی اگر به نظر می رسد ویروس مهار شده باشد ، هان نیلسن از دانشگاه تاسمانی هشدار داده است که “کشف موارد Covid-19 در قطب جنوب بر طیف وسیعی از مناطق ، از برنامه ریزی و تدارکات فعالیت های انسانی در قاره تا تصمیم گیری های سطح بالا به خانه تأثیر می گذارد.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *