قفسه ها مانند DOMINOES در سوپرمارکت برزیل فرو می ریزند ، 1 کشته و 8 زخمی برجای می گذارد (VIDEOS) – اخبار جهانی RT

پس از خراب شدن قفسه های عظیم در یک سوپرمارکت برزیل ، یک نفر کشته شد و مشتریان و کارکنان خود را زیر کوه محصولات دفن کرد.

این حادثه هولناک که جمعه شب در شهر شمال شرقی سائو لوئیس رخ داد ، درگیر فیلم نظارتی شد. شاهدان عینی همچنین فیلم هایی گرفته و در شبکه های اجتماعی منتشر کردند.

در یک کلیپ ، مشتریان می توانند با آرامش در صندوق های پرداخت پول پرداخت کنند. ناگهان مردم شروع به دویدن به سمت در می کنند. چند ثانیه بعد ، قفسه های بزرگ فروشگاه یکی از هم جمع می شوند زیرا جعبه ها و مواد غذایی در راهروها جمع می شوند.

در ویدئویی دیگر ، تماشاگران شوکه دیده می شوند که در حالی که سعی در پردازش آنچه اتفاق افتاده است ، به انبوه آوار خیره شده اند. وقتی برخی شروع به صعود از لاشه هواپیما می کنند و در جستجوی بازماندگان هستند ، فریاد شنیده می شود.

اخبار مرتبط  پنل WHO از دولت ها می خواهد که تجربه "مبارزه موثر" علیه Covid-19 را به اشتراک بگذارند - اخبار جهانی RT

نیروهای امدادی با حضور داوطلبان در انتقال جعبه ها و سایر وسایل از ساختمان به محل حادثه شتافتند. این تصاویر نشان می دهد که آتش نشانان در حالی که با عصبانیت برای پاکسازی منطقه از آوار تلاش می کنند ، فریاد می کشند.

در این حادثه یک کارمند فروشگاه کشته شد و هشت نفر دیگر زخمی شدند. مقامات هنوز در تلاشند تا تعیین کنند که چه چیزی باعث ریزش قفسه ها شده و تحقیقات را آغاز کرده اند.

میکس ماتئوس آتاکارجو ، فروشگاه سوپرمارکت ها ، گفت که به دلیل احترام به قربانیان و خانواده های آنها ، روز شنبه فروشگاه هایش در شهر بسته بودند.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *