قفل شدن یا این سیاره به آن دست می یابد؟ گاردین “به طور تصادفی” پیشنهاد می کند هر 2 سال یکبار خاموش کردن Covid مانند را برای رسیدن به اهداف آب و هوای پاریس انجام دهید – RT World News

هلن بوینیسکی یک روزنامه نگار و مفسر سیاسی آمریکایی در RT است. او را در توییتر دنبال کنید @ velocirapture23

گاردین به طور تصادفی سو an ظن بسیاری از نظریه پردازان توطئه را با مقاله ای مبنی بر اینكه برای رسیدن به اهداف آب و هوای پاریس “قفل جهانی هر دو سال” لازم است ، تأیید كرد. عنوان به سرعت تغییر کرد.

اگر میزان انتشار دی اکسید کربن برابر با قفل جهانی نباشد “تقریبا هر دو سال” تیمی از محققان دانشگاه East Anglia در مقاله ای که روز چهارشنبه منتشر شد ، هشدار داد ، برای دهه آینده ، زمین تا سطح آخرالزمانی گرم می شود.

این ظاهراً فشار خاصی از طرف متعصب آب و هوای کارکنان گاردین را چنان تحریک کرده است که آنها در اصل این قطعه را تحت عنوان “قفل جهانی هر دو سال یکبار برای دستیابی به اهداف CO2 پاریس لازم است – مطالعه کنید.” پس از کشیدن بی رحمانه برای چنین ترس از پورنو ، عنوان به تغییر یافت “معادل کاهش انتشار Covid مورد نیاز هر دو سال – مطالعه” با یک توضیح که “کارشناسان می گویند” که “کاهش معادل انتشار در طول یک دهه” خواهد بود “برای حفظ حرارتهای گرم جهانی ضروری است.”

علی رغم درخواست “روشهای کاملاً متفاوت” برای دستیابی و جلوگیری از افت انتشار از بیماری همه گیر ، محقق اصلی Corinne Le Quéré اصرار داشت که تغییر آب و هوا نمی تواند یک “مسئله جانبی. این نمی تواند در مورد یک قانون یا سیاست باشد ، بلکه باید در قلب همه سیاست ها قرار گیرد. “

هر استراتژی و هر برنامه از هر دولتی باید با مقابله با تغییرات آب و هوا سازگار باشد.

در حالی که Le Quéré بیرون نیامده و به مردم پیشنهاد می کند هر دو سال یکبار خودسرانه از آزادی محروم شوند تا یک مدل اقلیمی را خوشایند کنند ، دیگری “اقدامات استراتژیک” وی خاطرنشان كرد كه برخی از دستاوردهای همه گیری در حال اجرا است – و در بسیاری از موارد سالها بود كه اجرا می شد. از برنامه ریزی شهری تا مشوق “حمل و نقل فعال” (پیاده روی و دوچرخه سواری) و رشد وسایل حمل و نقل عمومی ، برای ترویج کار از راه دور در صورت امکان ، پیشنهادهای او دقیقاً جدید نبودند – و بعید بود کسی را متقاعد کند که به اندازه کافی کافی است.

اخبار مرتبط  قانون گذاران کانادایی خواستار ترودو پسران افتخار "نهاد تروریستی" در حرکت اتفاق نظر در مورد "گروه های نفرت" هستند - RT World News
همچنین در rt.com
مجمع جهانی اقتصاد به دلیل پیشنهاد قفل شدن Covid-19 “بهبود شهرها در سراسر جهان” در توییتر فریاد زد“واقعاً بین آنچه دولت ها می گویند برای انجام آن انجام می شود تناقض وجود دارد [to generate a green recovery]، و آنچه آنها انجام می دهند ، “ لو کوئره با خواندن این پدیده به گاردین گفت “بسیار نگران کننده است.”

محقق مشترک او ، گلن پیترز ، صریحتر در مورد اینکه کشورهایی که باید از انرژی های فسیلی در زمان خود دور شوند ، صریح تر بود و خواستار “تغییرات ساختاری” برای حرکت اقتصادها به سمت انرژی های تجدیدپذیر.

برخی در شبکه های اجتماعی ، با دیدن “قسمت آرام” با صدای بلند در اولین چاپ مقاله گاردین گفت ، “من به شما گفتم” لحظه تهدید “قفل شدن اقلیم” به طور متناوب ارائه شده است و “تخریب” ماه ها توسط رسانه های جریان اصلی جریان دارد.

… دیگران در ابتدا تصور می کردند که این باید هجو باشد ، زیرا هیچ کس چیزی را که روی بینی است ارسال نمی کند –

… بجز شاید برای مجمع جهانی اقتصاد ، که واقعاً در ستایش آنچه قفل شدن شهرها انجام داده است ارسال شده است – احتمالاً آنها را به کندوهای غیرقابل سکونت اسیرها تبدیل می کند ، جایی که حتی دیگر نمی توان در یک نمایشگاه برادوی از آنها استفاده کرد – در اوایل این هفته ، قبل از حذف آن زیر فشار عمومی توییت کنید.

WEF ویدیویی را منتشر کرده بود که در آن ستایش می کند “سکوت” و هوای شفاف تر – و کمبود انسان ، اگرچه آنها آن قسمت را با صدای بلند نمی گفتند.
همچنین در rt.com
پذیرفتن مجمع جهانی اقتصاد با حذف توئیت بسیار تمسخرآمیز خود ، قفل شدن “آرام آرام شهرها را بهبود نمی بخشد”فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *