قفل 6 روزه ایالت استرالیای جنوبی بیش از 1 “LIE” برای برقراری تماس با ردیاب ها اعمال شده است ، مقامات اعتراف می کنند که دستور لغو می کنند

پس از آنکه مقامات اعلام کردند محدودیت ها بر اساس “دروغ” عمدی گفته شده برای تماس با ردیاب ها ایجاد شده است ، قفل جدیدی در مورد استرالیای جنوبی برداشته خواهد شد ، که موجب انتقاد “احمقانه” از سوی مقامات اجرایی می شود.

استیون مارشال ، نخست وزیر استرالیای جنوبی ، در یک کنفرانس مطبوعاتی جمعه ، یافته انفجاری را اعلام کرد و گفت که فرد مورد نظر ، به طور عمدی ردیاب های تماس را گمراه کرده است. اگرچه او به آنها گفت كه فقط یك بار از یك بار پیتزا بازدید كرده است كه به شیوع محلی مربوط می شود ، اما در واقع در این م establishmentسسه كار می كرد و در دوره مورد نظر چندین شیفت را در آنجا گذرانده بود.

“می گویند من در مورد اقدامات این فرد کالایی هستم کتمان حقیقت مطلق است،” مارشال گفت ، افزود “اقدامات خودخواهانه این فرد ، کل کشور ما را در وضعیت بسیار دشواری قرار داده است” و هستند “کاملاً و کاملاً غیرقابل قبول است.”
همچنین در rt.com
استرالیای جنوبی اعلام کرد فوری مستند شش روز بیش از ترس از Covid موج دومظاهراً این مرد را به قول خود قبول كردند ، مقامات بهداشتی به این نتیجه رسیدند كه وی با توجه به تعداد افراد دیگری كه وی آلوده كرده است ، به گفته آنها فقط یك بار مراجعه به نوار پیتزا وودویل بود ، وی دچار یك بیماری فوق ویروس كرونا شده است. همانطور که مشخص است ، او زمان بسیار بیشتری را از آنجا که ابتدا اجازه داده بود ، صرف کرد ، و بر خلاف ایده یک سویه فوق عفونی بود.

“داستان آنها اضافه نشد. ما آنها را تعقیب کردیم. ما اکنون می دانیم که آنها دروغ گفته اند “ مارشال در مورد این مرد گفت که هنوز مشخص نشده است.

این اختلاط عجیب و غریب دولت را در یک محاصره ناگهانی شش روزه – که باعث محدودیت در مشاغل و اجتماعات شد – مشاهده کرد ، اما با گذشت دو روز از اقدامات جدید ، آنها اکنون قرار است آرام شوند.

“از نیمه شب شنبه ، ما به یک سری محدودیت ها برمی گردیم که بسیار شبیه محدودیت هایی است که در ابتدای این هفته اعمال شده است ،” گرانت استیونز ، کمیسر پلیس گفت ، در حالی که مارشال خاطرنشان کرد در آن زمان به بیشتر مشاغل اجازه بازگشایی داده می شود.

این حادثه با واکنش های مختلفی از سوی ساکنان و نظر دهندگان در فضای مجازی روبرو شده است ، برخی خواستند بدانند که چگونه کلمه یک شخص تنها می تواند چنین واکنش چشمگیری را ایجاد کند و چرا مقامات ادعاهای او را قبل از اعمال اقدامات گسترده تأیید نکردند.

نیک هارمسن ، معاون سردبیر در ABC News South Australia ، با انتقاد از اینكه مقامات مقصر نیستند و صرفاً “بر اساس حقایق موجود تصمیم گیری کرد.” برخی متقاعد باقی مانده است، با این حال، با اشاره به عدم شفافیت از دولت در مورد اینکه آیا “بررسی صحیح متقابل انجام شد.”

دیگران خشم خود را در کارگر پیتزا هنوز ناشناس به کارگردانی و خواستار او شود “پاسخگو” برای فیبر ظاهری با این حال مارشال گفت که در حالی که دستور اضطراری ایالت از ساکنان می خواهد تا با ردیاب های تماس صادق باشند ، اما عدم صداقت جریمه ای ندارد.

بعضی از افراد غیرممکن بود که در این معاشرت سرگرم نشوند ، با یک وب سایت که تعداد زیادی نام جدید را برای بار دیگر پیتزا Woodville معروف در میان آنها پیشنهاد کرده است “مرگ خفگی” و “وحشت Pepperoni.”

این بحث و جدال در حالی است که استرالیا به طور کلی به 28000 عفونت ویروس کرونا نزدیک می شود ، که بیشترین آلودگی را در ایالت ویکتوریا دارند ، و این کشور را بسیار پایین تر از کشورهایی که بیشترین آسیب را دیده اند ، نشان می دهد. در استرالیای جنوبی ، از ابتدای شیوع ، فقط 551 مورد گزارش شده است – سه مورد از آنها جمعه ثبت شده است – و تنها 4 مورد از 907 مورد مرگ و میر این کشور است.

اخبار مرتبط  محکوم سری لانکا در محکومیت به اعدام به جرم قتل سوگند به عنوان نماینده مجلس در میان مخالفتهای مخالف (ویدئو) - اخبار جهانی RT
همچنین در rt.com
مسافران هواپیمای استرالیای جنوبی در حالی که پرت محدودیت های جدید ضربه محکم و ناگهانی Covid-19 را اعمال می کند ، وارد قرنطینه SURPRISE QUARANTINE می شوند.فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *