قله قله نبود؟ انگلیس و فرانسه بالاترین میزان افزایش روزانه در موارد Covid-19 را ثبت کردند – RT World News

انگلیس و فرانسه هر دو بالاترین میزان کل ویروس کرونا را در روز از ابتدای شیوع همه گیر گزارش داده اند ، که این امر تأیید می کند که “موج دوم” ویروس کشنده به خوبی و واقعاً در جریان است.

روز پنجشنبه انگلیس حدود 6،634 مورد ویروس کرونا را ثبت کرد که بالاترین رقم روزانه است. تعداد کل Covid-19 این کشور با نزدیک به 42 هزار مورد مرگ از 400000 مورد فراتر رفته است.

ارقام رسمی نشان می دهد که اکثریت قریب به اتفاق موارد جدید – 5632 مورد از انگلیس است. اسکاتلند 465 بیمار جدید را گزارش کرده است ، ولز 348 و ایرلند شمالی فقط 189 نفر است. در طی 24 ساعت گذشته حدود 40 نفر در معرض این بیماری قرار گرفتند و این باعث شد که تعداد کل کشته های این کشور بیش از 41،900 نفر باشد.
همچنین در rt.com
“شما مجبورید من را بیرون بکشید ، مرد”: پلیس انگلیس مسافر را پس از اینکه مجبور کرد ماسک صورت بزند ، از قطار لگد زد (ویدئو)تعداد جدید بالاتر از رکورد قبلی است که در اولین اوج شیوع ویروس در بهار ثبت شده است. همچنین در مقایسه با کل 6178 دیروز حدود 500 افزایش داشته است.

“رکورد” در حالی است که وزیر بهداشت مت هانکوک هشدار داده است که روزانه حداکثر 10،000 نفر در سراسر کشور به این بیماری مخوف مبتلا می شوند.

“این خیلی زیاد است اما هنوز خیلی پایین تر از اوج است ،” وی روز پنجشنبه به اسکای نیوز گفت ، افزود که این تعداد هنوز کمتر از بهار است ، زمانی که تخمین زده می شد حدود 100000 نفر در روز به آن مبتلا می شوند (هر چند تنها بخشی از این افراد از طریق آزمایش یافت می شوند).

اخبار مرتبط  همه گیر Covid-19 "سوسیالیسم را به ایالات متحده خواهد آورد" و جهان را دگرگون می کند - ناسیم طالب به RT - RT World News

طبق شمارش رسمی ویروس کرونا ویروس انگلیس ، از ابتدای ابتلا به بیماری همه گیر ، حدود 412000 مورد تایید شده ویروس در سراسر کشور وجود داشته است.

در همین حال ، فرانسه گزارش روزانه ویروس کرونا را منتشر کرد. تعداد موارد جدید در روز پنجشنبه 16،096 افزایش یافت ، صدها مورد بیشتر از حداکثر قبلی.

دومین موج آشکار ویروس کرونا در اروپا پس از آن گزارش می شود که سازمان بهداشت جهانی (WHO) تعداد هفتگی ثبت شده از موارد جدید را در سراسر جهان گزارش داد. در هفته منتهی به 20 سپتامبر ، حدود 1،998،897 مورد جدید در سراسر جهان ثبت شده است.
همچنین در rt.com
“Twindemic”: مقامات اتحادیه اروپا در مورد مخلوط آنفلوانزا و ویروس کرونا هشدار می دهند ، به دولت ها می گویند مراقب خود باشندبیش از 32 میلیون نفر در سراسر جهان در طی بیماری همه گیر مبتلا به این بیماری در جهان ، از ابتدای سال جاری به این بیماری مبتلا شده اند ، آخرین آمار دانشگاه جان هاپکینز نشان می دهد. تعداد کل کشته شده های ویروس کرونا به سرعت در حال نزدیک شدن به مرز یک میلیون نفر است که در حال حاضر دقیقاً زیر 980 هزار مورد مرگ است.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *