“كاروان تداركات ارتش آمريكا” به عراق حمله كرده و به آتش كشيده شد (VIDEO) – RT World News

به گزارش رسانه های محلی ، ستیزه جویان وانت با حمله به یک کاروان تأمین کننده تدارکات که به سمت پایگاه نظامی آمریكا در عراق حمله می كرد ، مجبور شدند متوقف شود ، پیمانكاران محلی را از وسایل نقلیه بیرون آورد و كامیون ها را به آتش كشید.

این حادثه در بزرگراه سماوه – دیوانیه اتفاق افتاد ، زیرا کاروان که توسط شهروندان عراقی اداره می شد و مواد لازم را از بصره به یکی از پایگاه های آمریکایی در عراق منتقل می کرد ، شنبه شب مورد حمله مهاجمان ناشناس قرار گرفت.

گزارشی از تلفات این حمله بی رحمانه گزارش نشده است ، اما در یورش که حداقل ظاهراً كمتر از 10 دقیقه طول كشید ، حداقل سه وسیله نقلیه كاملاً نابود شدند.

فیلم ها و عکس های ارسال شده در رسانه های اجتماعی ، که گفته می شود عواقب این حمله را به اسارت گرفته اند ، شعله های آتش شدید را نشان می داد که کامیون ها را درگیر می کردند.

“چهار کامیون در منطقه نجم بین دیوانیه و آس سماوه مورد حمله قرار گرفتند.” یک منبع امنیتی عراقی به اسپوتنیک گفت و مهاجمان را اضافه کرد “خواسته” رانندگان قبل از مشعل کردن و فرار از صحنه ، از وسایل نقلیه خارج می شوند.

اخبار مرتبط  "رئیس جمهور موقت" بولیوی از انتخابات آینده کناره گیری کرد - یک روز پس از نظرسنجی ، نامزد طرفدار مورالس را نشان می دهد - RT World News

نیروهای ائتلاف به رهبری ایالات متحده در عراق غالباً به پیمانکاران محلی تکیه می کنند تا وسایل خود را بین پایگاه های خود جابجا کنند ، اما بلافاصله مشخص نیست محموله آن که ظاهرا شامل یک کامیون مسطح با حامل یک Humvee و دو کامیون سوخت خالی بود ، نابود شد.
همچنین در rt.com
نیروهای عراقی به ستاد شبه نظامیان تحت حمایت ایران حمله کردند زیرا ائتلاف آمریکایی هرگونه درگیری را انکار می کندفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *