كرملین می گوید “اطلاعات كافی برای حمایت از ادعای Covid-19 در آزمایشگاه – RT World News وجود ندارد

سخنگوی ولادیمیر پوتین ، دیمیتری پسکوف ، سخنگوی ولادیمیر پوتین گفت ، گمانه زنی هایی که کرونا ویروس از یک آزمایشگاه بیرون آورده است بی اساس است ، و افزود که “غیرقابل قبول” است که متهم کردن کسی بدون اثبات.

این ادعاها در رسانه های اجتماعی پیرامون منشاء دقیق Covid-19 منتشر شده است ، که گمان می رود در پایان سال 2019 در استان چین ووهان آغاز شده است. این اعتقادات مربوط به این عقیده است که احتمالاً ویروس توسط دانشمندان ساخته شده است. آزمایشگاه چینی به این تئوری که توسط ارتش ایالات متحده به ووهان آورده شده است – یا حتی با معرفی 5G مرتبط است.

پسکوف به خبرنگاران گفت “در شرایطی که اطلاعات کافی وجود ندارد که توسط علم پشتیبانی و بررسی شده باشد […] ما فکر می کنیم غیر قابل قبول است […] تا بی اساس کسی را متهم کند. “

برای هر متخصص ادعا یا اشاره به منشاء مصنوعی ویروس ، دو متخصص وجود دارد که چنین منشأی را رد می کنند. اما هر دو مورد کاملاً عاری از شواهد هستند. ما فقط به اندازه کافی نمی دانیم که نتیجه گیری کنیم.

اظهارات کرملین در پی ادعاهای مطرح شده توسط ویروس شناس فرانسوی لوک مونتاگنیر ، برنده جایزه نوبل فیزیولوژی / پزشکی برای کشف اچ آی وی ، است که اوایل ماه جاری در مصاحبه تلویزیونی به بینندگان گفت که داستان منشاء بازار مرطوب است. “یک افسانه زیبا” او از این نظر است که Covid-19 در یک آزمایشگاه ساخته شده است “کار زیست شناسان مولکولی است.”

سازمان بهداشت جهانی (WHO) ادعاهایی را مبنی بر اینکه رمان کروناویروس منشأ مصنوعی دارد رد کرده و اظهار داشته است که این حیوانات قبل از انتشار به انسان سرچشمه گرفته است. “تمام شواهد موجود نشان می دهد که ویروس منشأ حیوانی دارد و ویروس دستکاری شده یا ساخته شده نیست [from] آزمایشگاه یا جایی دیگر ، “ سخنگوی WHO ، فادلا چایب ، در یک نشست خبری این هفته در ژنو گفت.

اخبار مرتبط  هند در حدود 7500 مورد در سراسر کشور شدیدترین سنبله تک روزه را در موارد Covid-19 مشاهده می کند - RT World News
همچنین در rt.com
دانشمندان روسی فناوری ای را اختراع می کنند که امکان مطالعه هر چه بیشتر ویروس ها را فراهم می کندبراساس آخرین آمارهای موجود در زمینه ردیاب کرونوی ویروس دانشگاه جان هاپکینز ، در حال حاضر 2،580،729 مورد تایید شده Covid-19 در سطح جهان وجود دارد که تعداد کشته های آنها 178371 نفر است.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *