لحظه انفجار ویرانگر گاز در VIDEO در چین – RT News News

گزارش شده است که در اثر انفجار بزرگ گاز در خارج از هتلی در منطقه توریستی چین ، ژوهای ، سه نفر زخمی شده اند. رسانه های چینی فیلم هایی را از لحظه دقیق انفجار به اشتراک گذاشتند.

گفته می شود این حادثه صبح جمعه در یک رستوران کوچک محلی رخ داده است. آتش سوزی در محل استقرار رخ داد ، که ظاهراً باعث گرم شدن بیش از حد سیلندرهای گازی که برای پخت غذا می شدند ، شد.

انفجار عظیم از چندین زاویه به فیلم گرفته شد. با خاموش شدن سیلندرهای گاز ، مردم قبلاً ساختمان را تخلیه کرده بودند ، اما سه جوجه گوشتی که برای مشاهده آتش سوزی جمع شده بودند ، زخمی شده و نیاز به بستری شدن در بیمارستان داشتند.

آتش سوزی پس از انفجار به سرعت در سراسر ساختمان گسترش یافت و 11 ماشین آتش نشانی و 55 آتش نشان به محل حادثه فراخوانده شدند. در نهایت آتش خاموش شد ، اما به مغازه های اطراف و ساختمانهای مسکونی آسیب جدی وارد کرد. این ویدئوها نشان می دهد که از چندین مغازه خرده فروشی در ساختمان دود می آید و خیابان بیرون با شیشه های شکسته و بقایای دیگر پر شده است.

Zhuhai در جنوب استان گوانگدونگ به دلیل مجاورت با ماکائو که به لاس وگاس چین معروف است ، در بین گردشگران محبوب است. به دلیل قیمت ارزان تر ، قماربازها هنگام بازدید از کازینو های Macao’s هتل در شهر رزرو می کنند.

اخبار مرتبط  کابینه بنگلادش مجازات اعدام متجاوزان به دنبال اعتراضات عمومی را تصویب کرد - RT World News
همچنین در rt.com
انفجار عظیم حومه پایتخت اردن را لرزاند (ویدئو)فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *