لمس کردن! اعزام 64 پس از 6 ماه حضور در ایستگاه فضایی بین المللی به زمین – RT News News

کپسول سایوز MS-17 حامل فضانوردان سرگئی ریژیکوف و سرگئی کود-سرورکوف از روسکاسموس و فضانورد کیت روبینز از ناسا در قزاقستان لمس کرده و این سه نفر را پس از یک تور شش ماهه در مدار به خانه آورده است.

این سه نفر پس از اجرای سوختگی ترمز در جو زمین و سر خوردن برای پایین آمدن روان ، درست قبل از ساعت 8 صبح به وقت مسکو (1 بامداد شرقی) در قزاقستان به زمین نشستند.

کود سوورچکوف ، ریژیکوف و روبینز در اکتبر 2020 پس از صعود با سرعت رکورد که تقریباً سه ساعت پس از بلند شدن طول کشید ، به ISS رسیدند. ریژیکوف پس از یک هفته فرماندهی ایستگاه را از فضانورد ناسا و فرمانده اعزامی 63 کریس کسیدی به عهده گرفت.

در اواسط ماه نوامبر ، چهار عضو خدمه دیگر ، که به هیئت مأموریت SpaceX Crew-1 رسیده بودند ، Expedition 64 را تقویت کردند.
همچنین در rt.com
“نفس گیر ، مگر نه؟” کیهان نورد روسی ویدیویی از اولین راهپیمایی فضایی خود را به اشتراک می گذارد ، 55 سال از ماموریت پیشگام لئونوف (VIDEO)اخبار مرتبط  Orban با کلاهبرداری از "انفجار باند همجنسگرای" نماینده پارلمان اروپا در مجارستان ، آن را "غیرقابل دفاع" و "ناسازگار با ارزشها" خواند

ریژیکوف و کود سوورچکوف روزهای شلوغی را در ISS گذراندند و چندین راهپیمایی فضایی را برای آماده سازی برای برچیدن و جدا کردن ماژول قدیمی “پیرس” (اسکله) انجام دادند ، بنابراین می توان ماژول جدیدی به نام “Nauka” جایگزین کرد (علوم )

آنها پس از شش ماه در مدار به خانه خود حرکت می کنند ، زیرا جایگزینان آنها – مارک وند هئی ناسا و اولگ نوویتسکی و پیوتر دوبروف از روسکاسموس – در تاریخ 9 آوریل با هواپیمای Soyuz MS-18 وارد شدند.
همچنین در rt.com
پوخالی! سفینه فضایی روسی به نام یوری گاگارین تقریباً شصت سال پس از پرواز بی نظیر کیهان نورد شوروی منفجر شدفکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *