لهستان با انتصاب وزیر امور خارجه كه جامعه دگرباش جنسی را به ارتقاء زوفیلیا و كانیبالیسم متهم كرده است غرب را خدشه دار می كند – RT World News

به گفته وزیر جدید امور خارجه لهستان ، “ایدئولوژی دگرباش جنسی” متکی به ارتقاء سرخوشی ، پدوفیلی ، زئوفیلیا و آدمخواری است. احتمالاً حقوق همجنسگراها در طول سفر وی به بروکسل موضوعی ناخوشایند برای صحبت های کوچک خواهد بود.

روز پنجشنبه ، زبیگنیو راو به عنوان رئیس جدید دیپلماسی ملی به دولت لهستان پیوست. این ملاقات با توجه به اینکه سیاستمدار تقریباً هیچ سابقه ای در خدمات دیپلماتیک ندارد ، در کشور ابروهای کمی ایجاد کرده است. در عوض ، وی سابقه اظهار نظرهای ضد و نقیض ، از جمله محكومیت ها را در اختیار دارد “ایدئولوژی دگرباشان جنسی” برای تبلیغ یک ضد مسیحی “تمدن مرگ” – هر دو اصطلاح در محافل محافظه کار لهستان بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.

راو به طرز ناعادلانه دیدگاه خود راجع به حقوق دگرباشان جنسی سال گذشته هنگام نامزدی در پارلمان را بیان کرد و با انتشار بیانیه ای طولانی در فیس بوک خود قرار داد. وی گفت: افرادی که حقوق همجنسگرایان را ارتقا می بخشند نیز از همه نوع سیاست های اخلاقی قابل اعتراض عقب مانده اند و در صورت رعایت سلطنت رایگان ، سرخوشی افراد ضعیف ، رابطه جنسی با افراد زیر سن قانونی و حیوانات و مصرف گوشت انسان را قانونی می کنند.

قانون و عدالت ، حزب مسیحی راستگرا که او نماینده دارد ، “آخرین سدی است که ما و خانواده های ما را از هرج و مرج محافظت می کند که چپ می خواهد با ما رفتار کند.” نامزد اعلام کرد. این پست رسوایی کوچک را در لهستان ایجاد کرد از آنجا که نام راو تقریبا در صدر لیست انتخاباتی حزب در شهر خود لودز قرار داشت.

اخبار مرتبط  اوکراین نماینده بلاروس را برای مشاوره "برای اولین بار" به یاد می آورد ، اما مربوط به اعتراضات نیست - RT World News

روزنامه نگاران محلی به سرعت ادعاهای راو را تخریب کردند. به عنوان مثال ، اظهارات وی در مورد قانونی بودن زندگی زئوفیلیا براساس پرونده کودک آزاری در کانادا در سال 2016 صورت گرفت ، که در آن دیوان عالی کشور اتهامات عالیه را علیه متهم رد کرد. این تصمیم به سادگی در سابق تأیید شده تأیید شد ، که می گوید تنها رابطه جنسی نافذ با حیوانات ، جرم تبلیغی بودن است. روشی که مرد محاکمه از ناپدری های خود سوءاستفاده کرد ، شامل اقدامات خاصی نبود.
همچنین در rt.com
دادا لهستان در برابر ارزش های اتحادیه اروپا مخالفت می کند زیرا او پیش از انتخابات عهد می گیرد تا کودکان را از “ایدئولوژی خارجی دگرباش جنسی” محافظت کند.مخالفت راو با حقوق دگرباشان جنسی امری فرضی نیست و به نظر می رسد در لهستان کاملاً محبوب است. رئیس جمهور آندره دودا برای دومین دوره ریاست جمهوری ماه گذشته بر روی سکویی انتخاب شد که شامل دفاع از ارزش های خانوادگی و محافظت از کودکان در مقابل “ایدئولوژی خارجی دگرباش جنسی”. این موضع مخالف شدید با موضع رسمی اتحادیه اروپا بود و روابط پیشین متشنج بین ورشو و بروکسل را وخیم تر می کند.

بنابراین بلاغت سنگ و سنگ گوگرد او در خانه ، مانع حضور رائو در نمایندگی از کشور خود در صحنه های جهانی نشده است. و حتی منتقدان وی اعتراف می كنند كه سیاست خارجی لهستان احتمالاً چیزی جز خسته كننده بودن با سیاستمدار مشعل در دست نخواهد بود.

اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *