مادورو می گوید دانشمندان ونزوئلا دارویی تولید کردند که “100٪ Covid-19 را لغو می کند” بدون هیچ گونه عوارض جانبی – RT World News

نیکولاس مادورو ، رئیس جمهور ونزوئلا می گوید کشورش “یک ضد ویروس بسیار موثر” طراحی کرده است که ویروس کرونا را بدون هیچ گونه عوارض جانبی از بین می برد. وی افزود: این دارو برای صدور گواهینامه به WHO ارائه می شود.

“من می خواهم بگویم ونزوئلا دارویی تولید کرده است که 100 درصد ویروس کرونا را نابود می کند” مادورو روز یکشنبه گفت ، توصیف کردن آن را به عنوان “ضد ویروس بسیار موثر”.

وی خاطرنشان کرد: این پروژه توسط انستیتوی تحقیقات علمی ونزوئلا (IVIC) طراحی شده است ، که در شش ماه گذشته روی درمان این ویروس کار کرده است.

وی ادعا کرد که این دارو بر اساس یک مولکول به نام TR-10 ساخته شده است که جدا شده و هنگامی که در برابر ویروس قرار می گیرد ، اثربخشی مطلق آن را ثابت می کند.

مادورو گفت: این مطالعه قبلاً توسط متخصصان و دانشمندان بررسی شده و به سازمان بهداشت جهانی (WHO) ارائه خواهد شد تا بتواند یافته های خود را تأیید کند.
همچنین در rt.com
‘Sputnik V وارد شد!’ مادورو از روسیه تشکر می کند در حالی که ونزوئلا دسته اول واکسن Covid-19 روسیه را دریافت می کندمادورو گفت که وی در مورد موفقیت بالقوه در درمان Covid-19 صحبت می کند ، ونزوئلا چشم به راه است “برای ارائه این درمان به جهان ،” IVIC را تبریک می گویم “این سهم بزرگ در بشریت است.” تولید انبوه دارو از طریق تسهیل خواهد شد “اتحادهای بین المللی” او گفت ، بدون جزئیات بیشتر.

اخبار مرتبط  هند خرید 33 فروند جنگنده ساخت روسیه را به عنوان بخشی از قرارداد تسلیحات 2.4 میلیارد دلاری تأیید کرد - RT World News

این موسسه ادعا کرد ، داروی تازه تولید شده کاملاً بی خطر است اصرار آی تی “بر مولکول های سالم بدن تأثیر نمی گذارد” و هیچ عارضه ای به دنبال ندارد.

گابریلا خیمنز ، وزیر علوم و فن آوری ، گفت که این مطالعات بر روی سلولهای ویروسی جدا شده از بیماران ویروسی کرونا انجام شده است.

این مولکول مشتق اسید اورسولیک است که “100 درصد مهار تکثیر ویروس را در شرایط آزمایشگاهی نشان داده است [outside of a living organism]، “ وی گفت ، همانطور که توسط خبرگزاری EFE نقل شده است.
همچنین در rt.com
با عمیق شدن بحران Covid-19 ، وزیر بهداشت روسیه نشان داد که واکسن Sputnik V در آزمایش نهایی مقیاس بزرگ عملکرد خوبی دارددر اوایل این ماه ، ونزوئلا اولین کشور آمریکای لاتین شد که واکسن Sputnik V Covid-19 روسیه را دریافت کرد. انتظار می رود حدود 2000 نفر در ونزوئلا در چارچوب دادگاه مرحله III ایمن شوند. این واکسن در روسیه در ماه آگوست ثبت شد ، و این اولین واکسن Covid-19 ثبت شده در جهان است.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *