مارکسیسم در توییتر رواج دارد ، به دلیل … ردیف مد چپ و راست؟ – اخبار جهانی RT

برخی از کاربران انگلیسی توییتر با دیدن روند رو به رو شدن “مارکسیسم” متحیر شدند ، فقط به این دلیل که یک خواننده گروه موسیقی پسران لباس برای جلد Vogue را پوشید ، و یک کارشناس محافظه کار آن را به عنوان بخشی از توطئه فرهنگی رادیکال چپ در عمل مشاهده کرد.

شماره ماه دسامبر مجله مد شامل One Direction’s Harry Styles ، اولین مردی است که در Vogue جلد انفرادی گرفته است. سبک ها “قوانین خودش را می سازد” روی جلد ، در حالی که عکس را از ستاره ای پوشیده است ، حاشیه را نشان می دهد. عکس های بیشتری از انتخاب لباس های خم کننده جنسیت وارد بازار شد و برای تبلیغ داستان در شبکه های اجتماعی استفاده شد.

یکی از واکنشهای منفی به عکسبرداری تحریک آمیز ، از جانب Candace Owens ، مفسر محافظه کار ، اعلام شد که جامعه غربی به شدت به مردان مرد نیاز دارد. “زنانه شدن مداوم مردان ما در همان زمان که مارکسیسم به فرزندان ما آموزش داده می شود ، اتفاقی نیست. این یک حمله صریح است “ او توییت کرد.

و این چنین است که آموزش کلاسیک مبارزه طبقاتی ، که ارتباط چندانی با لباس های مناسب جنسیت ندارد ، به بالای توییتر صعود کرد ، برخی از مفسران را متحیر می کند …

… و کاملاً سرگرم کننده دیگر.

البته اوونز تنها کسی نیست که می تواند لباس استایلز را درگیر کند. به همین ترتیب ، افرادی که از لباس های غیر مردانه او دفاع می کنند کمبود ندارند – چه به صورت اصولی و چه با این استدلال که اصلا لباس زنانه چیزی نیست.

اخبار مرتبط  پلت فرم پخش برای بررسی احساسات کاربران برای توصیه موسیقی ، حق ثبت اختراع را کسب می کند - اخبار جهانی RT

اتفاقاً هفته گذشته یکی از افراد مشهور از آن طرف جبهه های جنگ فرهنگی برداشتی بسیار تمسخرآمیز درباره آنچه که مردم باید بپوشند و نباید بپوشند را براساس جنسیت خود ارسال کرده بودند. آنیتا سرکیسیان ، مفسر فمینیسم ، برای نشان دادن یک شخصیت زن در زره قفسه سینه ، مورد انتقاد شدید مجموعه تلویزیونی “ماندالوریان” قرار گرفت ، که برخلاف همتایان مرد ، برآمدگی آناتومی زن بهتر است.

طرفداران سریع متوجه شدند که این تصویر کاملاً واقعی در مورد جنگ ستارگان است و به سختی مناسب اصطلاح تحقیرآمیز “زره پوش” است که سرکیسیان از آن استفاده کرده است. همچنین به عنوان “صفحه بیکینی” شناخته می شود ، این به یک داستان در داستان اشاره دارد ، که در آن زنان جنگجو زره پوش بیش از حد کوچک برای عملی نیستند ، اما اندازه مناسب برای پاسخگویی به سلیقه مردان شاخدار است.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *