ماسک به درخواست مخالفت بلاروس پاسخ می دهد و با درخواست دسترسی به اینترنت Stalink بمباران می شود – RT World News

الون مسك به درخواستی از مخالفان بلاروس مبنی بر استفاده از اهرم های خود در “متوقف كردن دیكتاتوری” پاسخ داده است. مردم در توییتر پر از ایده هایی درباره چگونگی کمک به میلیاردرهای عجیب و غریب بودند.

بلاروس با بدترین موج اعتراضات ضددولتی که این کشور طی یک دهه شاهد آن بوده است ، روبرو است و مخالفان می توانند از یک یا دو متحد استفاده کنند. یک آمریکایی ثروتمند ، مثل ، بیل گیتس یا الون ماسک ، می تواند قدرت کافی برای تکیه به رئیس جمهور الکساندر لوکاشنکو داشته باشد.

حداقل ، به نظر می رسد این ایده در پشت یک پست توییتر است که ماسک روز پنجشنبه به آن پاسخ داد. میلیاردر که گفته می شود صحنه های خشونت آمیز در خیابان های بلاروس و موسیقی نمایشی که با آنها همراه بود ، منتقل شد ، از او پرسید که چگونه می تواند کمک کند. بسیاری از ایده ها نظرات را تحت الشعاع قرار دادند.

بعضی ها سریع اگر راه حل های غیر عملی برای مشکلات فعلی بلاروس را ارائه دهند ، سرگرم کننده بودند ، چرا ، چرا لوكاشنكو را داخل ماشین تسلا قرار نداد و هر دو را به مدار خود فرستاد؟ یا از دانش فنی مهندسی موسک برای استقرار استفاده کنید “روبات های عدالت“علیه پلیس بلاروس؟

سایر مفسران بیشتر به زمین بودند. یکی از خواستهای رایج ، دسترسی بلاروس به اینترنت از طریق ماهواره های Starlink برای مقابله با مشکوک به سرکوب ترافیک توسط دولت بلاروس بود. ماسک همچنین می تواند از اتصالات خود در مناطق مرتفع در ایالات متحده برای تشویق گسترده تر وقایع در بلاروس در رسانه های اصلی غربی ، برخی افراد استفاده کند پیشنهادی.

مسلماً صریح ترین درخواست از طرف نویسنده پست اصلی ، یک فعال زن فمینیستی از روسیه آمده است. او ارسال شده پیوندی که توضیح می دهد چگونه مشک یا هر کسی که علاقه مند باشد می تواند به معترضین پول اهدا کند.

اخبار مرتبط  ایالات متحده "Covid-19" به طرز بدگویی از سوءاستفاده از دولت سوریه و وارد كردن كمكهای سازمان ملل به نزدیكان مسلح خود - از وزارت دفاع روسیه و سوریه - RT World News

همچنین مشکوکانی هم وجود داشتند که پیشنهاد می کردند بازیکنان خارجی از جمله موسک باید از استقلال بلاروس بمانند.

از این گذشته ، واشنگتن واقعاً سابقه خوبی برای ایجاد ثبات و رفاه در کشورهایی که با ناآرامی های داخلی روبرو هستند ، ندارد. و صریحاً بگویم ، در حال حاضر پلاک اعتراض داخلی آن پر است.
همچنین در rt.com
تولیدکنندگان عمده بلاروس از جمله غول اتومبیل سازی بلاز در اعتصاب های اعتصابی ضد دولت همچنان به اعتصاب این کشور اعتصاب می کنند (VIDEOS)اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *