ماشین پاترول و 3 مأمور زخمی شده در جریان پر هرج و مرج 2000 نفره در فرانسه که پلیس نمی تواند جلوی آنها را بگیرد – RT World News

تلاش برای پراکنده کردن یک مهمانی عظیم غیرقانونی سال نو در شمال غربی فرانسه به درگیری بین ژاندارمری و طرفداران مهمانی پارلمان تبدیل شده است ، که با استفاده از گلوله های گلوله ای به مأموران حمله کرده و ماشین پلیس را به آتش کشیدند.

مهمانی زیرزمینی یک شبانه در شهر لیورون بر خلاف محدودیت های ضد ویروس کرونا که ممنوعیت اجتماعات گسترده بود ، برگزار شد. بین 2000 تا 2500 شادی کننده را جذب کرده است ، به نظر می رسد بسیاری از آنها آمده اند “از بخشهای دیگر [of France] و از خارج از کشور “، استان ایله و ویلاین گفته است.

ژاندارم های محلی برای برهم زدن هیجان به محل حادثه اعزام شدند ، اما طرفداران مهمانی آماده بودند تا جشن را متوقف نکنند و آنها را خنثی کردند. با مأمورین مختلف اشیا مورد اصابت گلوله قرار گرفتند که سه نفر از آنها جراحات سبک داشتند و حداقل یکی از وسایل نقلیه آنها مشعل شد. تصاویر صحنه ای که به صورت آنلاین در حال چرخش است ، ماشین را در شعله های آتش نشان می دهد که تماشاگران در پس زمینه آن را تشویق می کنند.

گزارش شده است که مروجین بوده اند “بسیار مصمم” برای ادامه مهمانی ، و در نهایت مأموران اجرای قانون ترجیح دادند منطقه را به محاصره درآورند تا از پیوستن افراد بیشتر به این اتفاق جلوگیری کنند. از اوایل روز جمعه ، علی رغم حضور پلیس ، همچنان ادامه داشت.

اخبار مرتبط  مقامات اعلام کردند ، در میان شکایت از حقوق ترنس ، مردان و زنان در پاناما موظف به خرید کریسمس در روزهای مختلف هستند - RT World News

مهمانی در یک انبار استفاده نشده متعلق به یک شرکت حمل و نقل برگزار می شود. در حال تحقیق برای یافتن افرادی است که مسئول برگزاری این رویداد غیرقانونی بوده اند و شناسایی افرادی که علیه ژاندارم ها خشونت انجام داده اند.
همچنین در rt.com
حداقل 30 اتومبیل TORCHED در استراسبورگ ، فرانسه ، به عنوان شورشگران سالانه خشونت سال گذشته (VIDEOS)یک رویداد در مقیاس کوچکتر نیز یک شب در جنوب شهر مارسی خاموش شد و حدود 300 نفر در آن حضور داشتند. سه سازمان دهنده ادعایی این رویداد دستگیر شده اند و حدود 150 نفر از اعضای مهمانی به دلیل نقض محدودیت های ویروس کرونا ، 135 یورو جریمه شدند.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *