مالت به دنبال بازگرداندن دندان کوسه باستانی است که توسط دیوید آتنبورو به شاهزاده انگلیس اهدا شده است – اخبار جهانی RT

یک دندان کوسه ماقبل تاریخ که هفته گذشته توسط جانورشناس دیوید آتنبورو به پرنس جورج انگلیس هدیه داده شده بود ، توسط مالت در حال جستجو است ، که ادعا می کند این مصنوعات باید در آنجا که در ابتدا حفاری شده است ، به نمایش گذاشته شود.

صدا و سیمای باسابقه در اواخر دهه 1960 هنگامی که در تعطیلات خانوادگی بود ، دندان باستان را کشف کرد در روزهای اخیر کاخ کنزینگتون اعلام کرد که پیرمرد 94 ساله هنگام حضور در بازدید خصوصی آخرین مستند خود با اعضای خانواده سلطنتی ، آن را به شاهزاده هفت ساله هدیه داده است.

قدمت این فسیل به طرز حیرت انگیزی 23 میلیون سال پیش برمی گردد و زمانی متعلق به یک مگالودون ، گونه منقرض شده کوسه غول پیکر بود که طول آن می توانست تا 16 متر برسد.

به نظر می رسد تبلیغات کاخ در مورد مبادله اکنون یک جنجال جزئی دیپلماتیک در مورد این مصنوعات را در پی داشته باشد ، وزیر فرهنگ مالت ، خوزه هررا ، قول داد “تنظیم توپ نورد” تا آن را پس بگیریم.

اخبار مرتبط  بدون اعتراض هزاران نفر به قفل شدن Covid-19 در لایپزیگ آلمان (VIDEOS) بدون ماسک صورت یا فاصله اجتماعی است - اخبار جهانی RT

هررا به تایمز مالت گفت: “برخی از مصنوعات وجود دارد که برای میراث طبیعی مالت مهم است و در خارج از کشور به پایان رسید و شایسته بازیابی است.”

“ما به درستی توجه زیادی به آثار تاریخی و هنری می دهیم. با این حال ، این همیشه در تاریخ طبیعی ما صدق نمی کند. من مصمم هستم که تغییری در این نگرش ایجاد کنم. “ وزیر افزود.

کاخ کنزینگتون و دیوید آتن بورو هر دو هنوز در مورد موضوع اظهارنظر نکرده اند.
همچنین در rt.com
اعضای کنگره ایالات متحده متهم به تلاش برای سیاه نمایی انگلستان برای بازگرداندن الگین ماربل به یونان شدنداین داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *