ماکرون ، با انتقاد از انتقاد از واکنش همه گیر دولت ، فرانسه “یک کشور با 66 میلیون دادستان” شده است – RT World News

امانوئل مکرون ، رئیس جمهور فرانسه ، از دولت و پاسخ آن به بیماری همه گیر Covid-19 دفاع کرده و گفته است که او از “شکار بی وقفه فرانسه برای اشتباهات” ابراز تاسف می کند و افزود که چنین انتقادهایی در یک بحران نتیجه مثبتی ندارد.

روز پنجشنبه ، ماکرون با انتقاد از منتقدان خود گفت: فرانسه تبدیل شده است “کشوری با 66 میلیون دادستان” دائماً در پی اشتباهات و نارسایی های دولت در طی همه گیر شدن است.

“و من این را می گویم زیرا آنچه که با بی اعتمادی فرانسه همراه است این نوع شکار بی وقفه برای خطا است. به این معنا که ما به یک کشور 66 میلیون نفری دادستان تبدیل شده ایم. این راهی نیست که با بحران روبرو شویم یا به جلو حرکت کنیم” رئیس جمهور گفت

ماکرون گفت کسانی که به دنبال اشتباه در کارهای دیگران هستند همان افرادی هستند که به خود فشار نمی آورند بلکه در عوض هر روز همان کار را می کنند.

“ما باید زنان و مردانی داشته باشیم که خود را تحت فشار قرار دهند و توانایی اختراع آنچه را که هنوز وجود ندارد و مرتکب اشتباه شوند تا بتوانند در اسرع وقت اصلاح و پیشرفت کنند. این باعث می شود یک ملت بزرگ ،” او ادعا کرد ، و اضافه کرد که “ما بیشتر از اشتباهات خود می آموزیم.”

ماکرون هنگام اعلام برنامه ملی سرمایه گذاری در فناوری کوانتوم صحبت می کرد.

اخبار مرتبط  ناسا می گوید سیارکی بزرگتر از مجسمه آزادی که قرار است از کنار زمین عبور کند - اخبار جهانی RT
همچنین در rt.com
ماکرون با وجود اینکه استعمار را “جنایتی علیه بشریت” خواند ، عذرخواهی رسمی را برای سوuses استفاده های استعماری در الجزایر رد کرداظهارات رئیس جمهور قبلاً مورد انتقاد مخالفان قرار گرفته است. برخی اظهار داشتند که انتقادات از دولت منصفانه است ، به ویژه در رابطه با شروع کند برنامه واکسیناسیون Covid در این کشور ، در حالی که دیگران او را به خاطر سرزنش کردن به مردم فرانسه سرزنش کردند.

“ویروس یا نه ، حداقل یک چیز تغییر نمی کند ، آن گرایش امانوئل مکرون به شرارت دادن به فرانسوی ها است!” مارین لوپن ، رهبر ملی راست گرایان Rassemblement ، توئیت کرد.

Adrien Quatennens ، سیاستمدار جناح چپ La France Insoumise نیز با انتقاد از سخنان رئیس جمهور ، در توئیتی نوشت که ماکرون “واقعاً با دموکراسی یک مشکل جدی دارد.”

در حال حاضر دو تحقیق در مورد رسیدگی به بیماری شیوع ویروس کرونا در فرانسه در حال انجام است و بررسی می کند که آیا مقامات دولتی که بر این پاسخ نظارت داشته اند مرتکب جرائمی از جمله آدم کشی و به خطر انداختن جان افراد شده اند.

اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *