ماکرون از حمله تروریستی وین “شوک و اندوه” ابراز داشت ، هشدار می دهد که با “دشمنان” برخورد خواهد شد – اخبار جهانی RT

امانوئل مکرون ، رئیس جمهور فرانسه ، با ابراز حمایت از “یک کشور دوست” در حالی که تهدید به تلافی برای “دشمنان” مشترک آنها بود ، اصرار داشت که اروپا به دنبال یک حمله مرگبار در پایتخت اتریش ، وحشت نخواهد کرد.

“ما فرانسوی ها شوک و غم مردم اتریش را که امروز عصر در حمله به قلب پایتخت خود ، وین ، متحمل شدند ، شریک هستیم. بعد از فرانسه ، یک کشور دوست مورد حمله قرار می گیرد “ عصر روز دوشنبه ماکرون در یک جفت توییت گفت – یکی به فرانسه ، دیگری به زبان دیگر آلمانی.

این اروپا ماست. دشمنان ما باید بدانند که با چه کسانی سر و کار دارند. ما از هیچ چیزی فروگذار نخواهیم کرد.

این اظهارات در حالی درگیر شد که دوشنبه شب ، در پی جنگ اسلحه بین مهاجمان مسلح و پلیس در مرکز شهر وین ، در پی حادثه ای در نزدیکی بزرگترین کنیسه شهر که حمله تروریستی توسط وزیر کشور اتریش تلقی شده است. در حالی که انگیزه مهاجمان مشخص نیست ، پلیس این موضوع را تأیید کرده است “چندین مظنون مسلح به اسلحه” سلاح های خود را در شش مکان مختلف شلیک کرده اند و حداقل یک تماشاگر را کشته و چندین نفر را زخمی کرده اند. پلیس گفت که یکی از افراد مسلح نیز توسط مأموران مورد اصابت گلوله قرار گرفت و کشته شد.
همچنین در rt.com
چند مهاجم درگیر حادثه TERRORIST در وین – وزیر کشور اتریشرئیس کمیسیون اروپا ، اورسولا فون در لاین ، آلمان ، در محکوم کردن ماکرون پیوست “وحشیانه” حمله ، گفت “اروپا با همبستگی کامل در کنار اتریش است” در حالی که نماینده عالی اتحادیه اروپا در امور خارجه جوزپ فونتلس این تیراندازی ها را لقب داد “بزدل [acts] از خشونت و نفرت. “

فرانسه در هفته های اخیر شاهد حملات تروریستی تکان دهنده ای از جمله شورش چاقو در کلیسای کاتولیک در نیس در روز پنجشنبه گذشته و همچنین سربریدن وحشتناک یک معلم مدرسه در حومه پاریس در ماه اکتبر بوده است. مقامات فرانسوی از آن زمان هر دو به عنوان “حملات تروریستی اسلامگرا” برچسب خورده اند ، آنها با شدت گرفتن امنیت در اطراف مدارس و عبادتگاه ها در سراسر کشور ، از جمله اعزام هزاران سرباز به خیابان های فرانسه ، به خشونت واکنش نشان داده اند.

اخبار مرتبط  تلاطم خفه کننده معده باعث می شود مسافران در پرواز از ریاض فریاد بزنند و نماز بخوانند (VIDEO) - RT World News
همچنین در rt.com
مراحل مدرسه دختران پاکستانی BEHEADING را مسخره می کنند زیرا روحانی انتقام انتقام از فرانسه را برای “توهین به پیامبر” (VIDEO)فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *