ماکرون اعلام کرد دومین قفل ملی در فرانسه است ، می گوید کشور توسط Covid-19 “بیش از حد” است – RT World News

امانوئل مکرون ، رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد ، فرانسه حداقل جمعه به مدت یک ماه در یک قفل جدید در سرتاسر کشور قرار خواهد گرفت ، زیرا ویروس حتی از بدبینانه ترین پیش بینی ها نیز فراتر رفته است.

“من تصمیم گرفتم که باید به قفل قفل برگردیم که ویروس را متوقف کرد ،” ماکرون در سخنانی خطاب به ملت گفت ، در حالی که اتحاد در برابر این چالش را خواستار شد.

این اقدامات بازهم مردم را به خانه های خود محدود می کند ، به جز خرید کالاهای اساسی ، جستجوی معالجه پزشکی یا یک ساعت ورزش روزانه. هر کسی که به بیرون می رود ، باید سند ویژه ای را برای توجیه حرکت خود به همراه داشته باشد ، پلیس می تواند آن را بررسی کند.

به گفته رئیس جمهور در ابتدا برنامه ریزی شده است که این قفل تا 1 دسامبر ادامه داشته باشد. کارگرانی که کار آنها از راه دور انجام نمی شود ، در صورت صلاحدید کارفرما ، هنوز مجاز به کار هستند.
همچنین در rt.com
موارد جدید Covid-19 در فرانسه می تواند 100000 در روز باشد ، دو برابر میزان ثبت شده عفونت – مشاور علمی دولترستوران ها ، کافه ها و مغازه های تجارت کالاهای غیر ضروری حداقل برای دو هفته تعطیل می شوند. ماکرون گفت ، اگر وضعیت ویروس در این دوره بهبود یابد ، ممکن است دوباره باز شوند.

این محدودیت ها همانند محدودیت هایی است که در اولین قفل شدن به فرانسه کمک کرد تا شیوع ویروس را در بهار متوقف کند ، با یک تفاوت اساسی در این که بیشتر مدارس این بار باز خواهند ماند.

اخبار مرتبط  6000 کودک دیگر می توانند در هر روز در مناطقی که حداقل برای مبارزه با کووید 19 مناسب است - بمیرند - مطالعه سازمان ملل و جان هاپکینز - RT World News

“ویروس با سرعتی در گردش است که حتی بدبینانه ترین پیش بینی ها نیز پیش بینی نکرده بودند” ماکرون ، در توضیح اقدامات سخت ، گفت. درست مانند کشورهای همسایه ، فرانسه نیز در حال حضور است “یک موج دوم غرق می شود [of Covid-19]، که می دانیم سخت تر ، کشنده تر از اولین خواهد بود “ او اشاره کرد
همچنین در rt.com
فرانسه به عنوان دومین کشور اروپایی در اروپا شناخته می شود که به یک میلیون مورد Covid برخورد می کند ، زیرا ماکرون هشدار می دهد تا تابستان سال آینده با ویروس زندگی خواهیم کردمقررات منع رفت و آمد شبانه که در اوایل ماه جاری در پاریس و دیگر شهرهای بزرگ فرانسه وضع شد ، در مهار مجدد بیماری ناکارآمد است.

روز سه شنبه ، این کشور 523 کشته از Covid-19 را ثبت کرد – بالاترین بالاترین تلفات روزانه در فرانسه از زمان اوج اولین موج در آوریل. بیش از 35000 نفر در فرانسه تسلیم این بیماری شده اند ، در حالی که از ابتدای شیوع بیماری همه گیری ها هفته گذشته از مرز یک میلیون نفر گذشته است.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *