ماکرون متعهد شد پلیس مرزی اضافی فرانسه را در میان “تهدید تروریسم در حال رشد” – RT World News

امانوئل مکرون ، رئیس جمهور ، روز پنجشنبه با اشاره به حملات اخیر در آنجا و در اتریش ، فرانسه تصمیم دارد مرزهای خود را با دو برابر کردن تعداد پلیس به 4800 افسر در میان “تهدید تروریسم در حال رشد” تقویت کند.

“ما 32 طرح برای حمله به خاک خود را خنثی کردیم” بیش از سه سال ، ماکرون روز پنجشنبه در بازدید از منطقه پیرنه-اورینتالز در مرز فرانسه و اسپانیا گفت.

رئیس جمهور فرانسه همچنین خواستار تعمیر اساسی منطقه شینگن ، منطقه تضمین کننده آزادی حرکت بین 26 کشور اروپایی شد و گفت: “من طرفدار بنیانگذاری مجدد عمیق شینگن هستم تا دوباره سازماندهی شود و امنیت مرزی مشترک ما تقویت شود.”

وی با بیان اینکه کنترل های افزایش یافته مهاجرت غیرقانونی را هدف قرار می دهد ، افزود که اولین پیشنهادات این پروژه را در ماه دسامبر به شورای اروپا ارائه می دهد.
همچنین در rt.com
اگر ماکرون ، مرکل و ترامپ می توانند ترور اسلامگرایان را برای آنچه که هست صدا کنند ، چرا بوریس جانسون نمی تواند؟اصلاحات مرزی پیشنهادی ماکرون به دنبال تعدادی از حملات تروریستی در اروپا ، از جمله تیراندازی گسترده دوشنبه در وین که در آن چهار نفر توسط یک فرد مسلح که بیعت خود را با دولت اسلامی (داعش ، داعش سابق) اعلام کرده بود ، کشته شدند.

اخبار مرتبط  انفجار بزرگ پایتخت ایران را لرزاند (VIDEOS) - RT World News

این حادثه پس از یکسری حوادث خشونت آمیز در فرانسه رخ داد ، از جمله تیراندازی اخیر کشیش ارتدکس یونان در لیون ، قتل سه نفر در نیس یک هفته پیش و سربریدن معلم ساموئل پتی در Conflans-Sainte-Honorine در اکتبر 16

شهردار نیس مسیحی استروزی روز پنجشنبه پیشنهاد کرد “موافقت نامه های شینگن را برای مدت معینی به حالت تعلیق درآورید” در پاسخ به حمله.

“نیس به دلیل اینکه خوب بود تحت تأثیر قرار نگرفت ، اما به دلیل همجواری با مرز ایتالیا” او ادعا کرد

ماکرون همچنین پیش از این خواستار تغییر در منطقه شینگن شده بود و در ماه مارس هشدار داد “مرگ شینگن” همانطور که اروپا برای Covid-19 آماده شد و مرزهای داخلی خود را بست.

اما رهبر فرانسه همچنین به دلایل مهاجرت موضع سختگیرانه ای در مورد منطقه آزاد حرکت اروپا اتخاذ کرده است. سال گذشته ، او گفت که همه کشورهای شینگن باید قبول کنند “تعهدات مسئولیت” مانند حفاظت از مرز و تأکید کرد که “همبستگی” برای رسیدگی به مسئله پناهجویان مورد نیاز بود.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *