ماکرون هشدار داد كه زندگی “به حالت عادی برنمی گردد” زیرا Covid-19 فرانسه را مجبور به یافتن راه جدید اعتراض “فاصله اجتماعی” می كند – RT World News

رئیس جمهور فرانسه گفته است که بهبود کشور باید در سازمان ملل در سخنرانی در کاخ الیزه برگزار شود زیرا این کشور یک روز کارگر فروغ را جشن می گیرد ، در حالی که جنبش در این کشور همچنان محدود است.

امانوئل ماکرون گفت که پایان دادن به محاصره سراسری در 10 روز فقط اولین گام آزمایشی در مسیر بهبودی از بحران کووید 19 خواهد بود.

رئیس جمهور گفت زندگی “برنمی گردیم به حالت عادی” و وجود خواهد داشت “چند مرحله” در رفع محدودیت ها ، با تنها 11 مه “یکی از آنها” وی افزود که بهبودی [period] باید سازماندهی شود “؛ اظهارات وی پس از دیدار با باغبانان فرانسوی.

از 11 ماه مه به تدریج در سراسر کشور مدارس و مشاغل بازگشایی می شوند که از ماه مارس قفل شده است.
همچنین در rt.com
Slavoj Zizek: اول ماه مه در دنیای ویروسی یک تعطیلات برای طبقه کارگر جدید استروز کارگر به طور سنتی در فرانسه جشن می گیرد و هزاران نفر در تظاهرات برای حقوق کارگران به خیابان ها می روند. امسال ، با این حال ، همه اجتماعات گسترده به دلیل بیماری کرونور ویروس ممنوع شده است ، و فعالان کارگری مجبور بودند برای اعتراض راه های غیر متعارف پیدا کنند.

اخبار مرتبط  سرویس های اضطراری هلند با حمله به نیروگاه هسته ای متروکه ، ساکنان را ترغیب می کند که درها و درها را قفل کنند (VIDEOS) - RT World News

اتحادیه های صنفی اعتراضات آنلاین را ترتیب داده اند ، و همچنین از مردم خواسته اند تا بنرها را نشان دهند و گلدان و قابلمه را از بالکن های خود به نمایش بگذارند تا از آنها حمایت کنند.

چندین تظاهرات کوچک در مقابل چند بیمارستان در سراسر کشور برپا شده است که این فعالان در اعتراض به مدیریت دولت در امور بهداشت و درمان و رسیدگی به بحران کورنوویروس اعتراض کرده اند.

تعداد معدودی از معترضان جلوی بیمارستان کودکان رابرت-دبر در پاریس حاضر شدند و یک بنر و گلدان های خنجر به نمایش گذاشتند.

یک پرچم بزرگ ، خواندن “بیمارستان به سالهای سختگیری مورد حمله قرار گرفت.” یک شبه مقابل یک بیمارستان دیگر در پایتخت فرانسه نیز نمایش داده شد.

گروه کوچکی از معترضان چپ دست تلاش کردند تا در قلب پاریس در Place de la Republique تظاهراتی برپا کنند و از محدودیت های محافظت کننده آن جلوگیری کنند. این گروه بلافاصله توسط پلیس مورد هجوم قرار گرفت و چند نفر از فعالان بازداشت شدند.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *