مایکروسافت ویترین نسخه بازی های شخص اول را برای نسخه XBox Series X – RT World News اعلام کرد

مایکروسافت قصد دارد ویترین 23 ژوئیه را برای برجسته کردن عناوین جدید برای کنسول آینده خود ، Xbox Series X قرار دهد. آخرین باری که Xbox One کمتر از نیمی از موارد انحصاری همتای PS4 خود را داشت ، آیا این اجرا متفاوت خواهد بود؟

صاحب 15 استودیوی بازی – همه آنها روی عنوان جدیدی کار می کنند – اعلامیه ویترین مایکروسافت باعث امیدواری هواداران ناامید از انتخاب بی نظیر آخرین بازی های منحصر به فرد ارائه شده در Xbox One ، که کمتر از نیمی از تعداد رقیب PS4 را داشتند ، می شود. 299 انحصاری.

اگرچه هنوز مشخص نیست که چه چیزی در روز باید انتظار داشته باشد ، اما ویترین های قبلی ژوئیه اغلب بر عناوین منحصر به فرد شخص اول شرکت متمرکز شده اند.

از میان بازی های جدید بازی هایی که انتظار می رود در این رویداد فاش شود ، نمایش بسیار مورد تحسین Halo Infinite از سری Halo خواهد بود – سنگ بنایی در ارائه مایکروسافت از زمان عرضه Xbox اصلی در سال 2001.

اخبار مرتبط  توییتر RT & Sputnik را برچسب گذاری می کند اما نه BBC و NPR ، زیرا کارمندان رسانه های دولتی و مسئولان دولت را مورد حمله قرار می دهد - RT World News
همچنین در rt.com
سرویس کد مایکروسافت GitHub پایین می رود ، و توسعه دهندگان را نمی دانند که کدگذاری آنها به کجا رفتعلاوه بر این ، Senua’s Saga: Hellblade 2 از استودیوی Ninja Theory و بازی فانتزی Everwild از نادر انتظار می رود. همچنین به احتمال زیاد مایکروسافت از یک بازی جدید که توسط نویسنده سریال های بسیار مشهور Red Dead Redemption نوشته شده ، رونمایی خواهد کرد.

رویداد ویترین Microsoft Xbox Series Xbox برای 9 صبح PST برنامه ریزی شده است و از طریق Twitch ، Facebook ، YouTube و Twitter پخش خواهد شد.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *