مایکل لونسدیل ، بازیگر انگلیسی-فرانسوی ، ستاره فیلم Moonraker & The Day of the Jackal ، در سن 89 سالگی درگذشت – اخبار جهانی RT

مایکل لونسدیل ، بازیگر انگلیسی-فرانسوی ، که به دلیل بازی در نقش شخصیت منفی مقابل جیمز باند در فیلم “Moonraker” بیشتر شناخته شد ، روز دوشنبه در سن 89 سالگی درگذشت.

دو زبانه لونسدیل زندگی حرفه ای سینما و تئاتر داشت و در طول شش دهه بیش از 200 نقش در دو زبان فرانسه و انگلیسی داشت.

لونسدیل علاوه بر اینکه در نقش کلاهبردار 007’s Hugo Drax در کلاسیک باند ظاهر شد ، نقش کارآگاه کلود لبل را نیز در روز شغال ، و م دوپونت d’Ivry در بقایای روز.

علیرغم این قسمتهای برجسته در فیلمهای شاخص ، شاید اوج زندگی حرفه ای وی زمانی رقم بخورد که وی در سال 2010 در نقش یک راهب تراپیست در Des hommes et des dieux (از خدایان و انسانها) بازی کرد.

اخبار مرتبط  غول های فنی از طرح بایدن برای گرفتن مالیات بیشتر از آنها پشتیبانی می کنند ، اما گشودگی های موجود در این صنعت وجود دارد - RT World News

این فیلم براساس وقایع واقعی است که در طول جنگ داخلی الجزایر در دهه 1990 اتفاق افتاده است و داستان هفت راهب فرانسوی است که پس از ربوده شدن از صومعه خود به قتل رسیدند. لونسدیل اولین و تنها جایزه سزار خود – نسخه فرانسوی اسکار – را برای سهم خود در این فیلم به دست آورد.

این بازیگر در سال 1931 از مادری فرانسوی و پدری انگلیسی در پاریس متولد شد. وی روز دوشنبه در خانه خود در پایتخت فرانسه درگذشت.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *