‘ما آنها را از آب شلیک خواهیم کرد: ‘با آتش گرفتن تنش ها ، ترامپ دو برابر تهدید کشتی های ایرانی – RT World News

رئیس جمهور دونالد ترامپ گفت ، نیروهای آمریكایی در خلیج فارس مجاز هستند كه اگر آنها را در دریا آزار دهند ، به سمت کشتی های ایران آتش بگشایند ، زیرا تنش ها بین واشنگتن و تهران حتی در میان همه گیری های Covid-19 افزایش می یابد.

وی گفت: “ما قصد تحمل آن را نداریم. اگر آنها این کار را انجام دهند ، این کار کشتی های ما را در معرض خطر قرار می دهد و خدمه بزرگ و دریانوردان ما را در معرض خطر قرار می دهند – من قصد ندارم این اتفاق بیفتد. از آب ، ” ترامپ روز چهارشنبه در جریان کنفرانس مطبوعاتی روزنامه کاخ سفید گفت که معمولاً به پاسخ همه گیر اختصاص داده شده است. او نمی گفت اگر این به معنای تغییر در قوانین درگیری (ROE) در حال حاضر است.
همچنین در rt.com
آیا ترامپ برای نجات صنعت نفت آمریکا به جنگ با ایران خواهد رفت؟ترامپ نیروی دریایی ایران را متهم به آزار و اذیت مجدد نیروهای دریایی ایالات متحده که در حال حاضر در خلیج فارس مستقر شده اند ، گفت: روز سه‌شنبه علاوه بر ادعاهای پنتاگون از هفته گذشته نیز یک حادثه رخ داده است.

این اوضاع زمینه برای توئیت او در اوایل روز فراهم شد و تهدید کرد “شلیک کردن و نابود کردن” قایقهای ایرانی ، اما سردرگمی زیادی راجع به قوانینی که بر اساس آنها مجاز به کشتی های جنگی ایالات متحده مجاز به باز کردن آتش بودند ، ایجاد کرد.

چهارشنبه گذشته ، پنتاگون ادعا کرد که یازده قایق نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی (IRGCN) “بارها و بارها رویکردهای خطرناک و آزار دهنده انجام می شود” از شش کشتی آمریکایی که آنها با هلیکوپترهای حمله ارتش تمرین می کردند “در آبهای بین المللی خلیج عربی شمالی” ، نام ایالات متحده برای آن بدن از آب است.

اخبار مرتبط  پکن ایالات متحده را به "تحریک برهنه" پس از هواپیمای جاسوسی U-2 که گفته می شود در طول تمرینات نظامی چین وارد منطقه پرواز نشده است متهم می کند - RT World News

وزارت دفاع آمریكا اظهار داشت: این قایقها در فاصله 50 متری (45 متری) از کشتی اعزامی USS لوئیس B. پوولر و در فاصله 10 متری (9 متری) از برش محافظ ساحلی USCGC ماوی قرار گرفتند.
همچنین در rt.com
ایران VIDEO کشتی های خود را در حال رهگیری کشتی های نیروی دریایی ایالات متحده “غیرحرفه ای” در خلیج فارس رهگیری کردتهران ادعای ایالات متحده را به عنوان رد کرد “داستان های دروغین و دروغین” و فیلم شخصی خود را از این حادثه منتشر کرد و نیروی دریایی ایالات متحده را متهم کرد “ماجراجويی” و عدم پیروی از قوانین بین المللی و پروتکل های دریایی تنظیم ناوبری در خلیج فارس.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *