ما به رأی شما احتیاج داریم! پروژه های RT نامزد دریافت جایزه “جوایز وبby 2020” اسکار اینترنتی – RT World News

برای سومین سال در حال اجرا ، RT یکی از نامزدهای “اسکار اینترنت” است – Webbys. امسال ، RT چهار نامزد چشمگیر انتخاب کرد ، اما اکنون ما نیز به رای شما احتیاج داریم!

بیش از 13،000 مدخل برای بیست و چهارمین جوایز سالانه Webby ، لقب “Webbys از خانه” ارسال شد ، زیرا این مراسم به دلیل بیماری همه گیر Covid-19 به صورت آنلاین برگزار می شود. پروژه های خلاق RT از جمله نامزدهای بالاترین افتخار اینترنت است که شامل افراد مشهور ، هنرمندان ، استودیوها ، طراحان ، مارک ها و رسانه هایی از جمله BBC ، CNN ، Bloomberg ، Al Jazeera، Marvel، HBO، Netflix، Disney، National Geographic، Jimmy Fallon، Ellen می شود. deGeneres ، Billie Eilish و دیگران.

# Romanovs100 AR Photo Album – سفر خلاقانه و همهجانبه به تاریخ آخرین خانواده سلطنتی روسیه – در حال استفاده از واقعیت افزوده است.

اینجا رأی دهید
همچنین در rt.com
# Romanovs100 در AR: خانواده سلطنتی به برنامه سنت واقعیت افزوده به سن پترزبورگ باز می گردنداین آلبوم تعاملی در سال 2018 به دنبال یک پروژه دیجیتالی اختصاص یافته به روزهای آخر خانواده امپراتوری حاکم روسیه ، که در چهار سیستم عامل رسانه های اجتماعی اجرا شد ، منتشر شد.

# Romanovs100 حدود 4000 عکس نادر و در مواردی که قبلاً دیده نشده بود ، منتشر کرد که خانواده رومانوف از زندگی فوق العاده خود گرفته بودند. این پروژه با همکاری با بایگانی دولتی روسیه ساخته شده است تا این تصاویر را برای مخاطبان گسترده تری تهیه کند. می توانید کتاب را از اینجا بارگیری کنید.

پروژه VR RT درس های آشویتسبا گذشت 75 سال از آزادسازی اردوگاه ، در سه دسته بهترین استفاده از واقعیت های غوطه وری و مختلط نامزد شده است. از میان رقابت های این جایزه می توان به واشنگتن پست ، نیویورک تایمز و الجزیره اشاره کرد.

رای دادن در ANIMATION

اخبار مرتبط  اگر ایالات متحده تحریم تسلیحاتی علیه ایران را گسترش دهد ، روحانی هشدار می دهد "عواقب ناگوار" - RT World News

رای گیری در اخبار

رای گیری در ولومیتریک

https://www.youtube.com/watch؟v=X0YmwLt8hbU

برای درس های آشویتس ما نه دانش آموز از دبیرستان مسکو – بین 13 تا 16 سال – به یادبود لهستان آوردیم. پس از سفر ، از آنها خواستیم تا تحت هدایت خلاقیت هنرمند برجسته XR روسیه ، دنیس سمیونوف ، و استودیوی Phygitalism ، واکنش های خود را در انیمیشن VR بیان کنند.

موسیقی این آهنگ توسط پیتر تاهمین ، نوه لئون آنمین – خالق اولین ساز موسیقی الکترونیکی جهان است.

موزیک ویدیو ، بخشی از پروژه بزرگتر #VictoryPages ، حاصل ماهها تهیه و کار است. اطلاعات بیشتر در مورد پروژه را در اینجا بخوانید.
همچنین در rt.com
RT #VictoryPages را راه اندازی کرد – یک اثر هنری دیجیتال به 75 سال پیروزی در جنگ جهانی دومآژانس تصویری RT Ruptly نیز یکی از نامزدهای امسال است – فعالیت آنها در اعتراضات زرد جلیقه در فرانسه در Events & Live Streams نامگذاری شده است – می توانید در اینجا به آن رأی دهید. یکی دیگر از تولیدات Ruptly – “مجله دیاتلوف: آخرین صفحه” – افتخاری در سال 2020 شد. فیلم “روزهای متاهل قبل از مرگ” توسط In The Now & Maffick نامزد دریافت جایزه در فیلم های ویدئویی اجتماعی ، آموزش و کشف “(اینجا رأی دهید).

جوایز وببی بنیادی ترین جوایز اینترنتی است که سالانه توسط آکادمی بین المللی هنرهای دیجیتال و علوم ارائه می شود. در سال 2019 ، مستند # Romanovs100 رسانه های اجتماعی نامزد بهترین استفاده از عکاسی شد و در سال 2018 ، پروژه ای توسط همین تیم – # 1917LIVE – برنده جایزه صدای مردم Webby برای بهترین استفاده از رسانه های اجتماعی شد. RT همچنین برنده صدای مردم 2016 برای بهترین استفاده از رسانه های اجتماعی در گروه اخبار و اطلاعات بود.

رای گیری برای صدای افراد 2020 تا 7 ماه مه ادامه خواهد یافت.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *